Віннету II: Роман (У перекладі Наталки Сняданко)

Віннету II: Роман (У перекладі Наталки Сняданко) Карл Май

Друковане видання (576 стор.)
Переглянути фрагмент 95 грн.
«Віннету ІІ» є продовженням пригодницького циклу відомого німецького письменника Карла Мая (1842–1912) про вождя апачів-мескалеро Віннету. Події циклу розгортаються в другій половині ХІХ століття в США під час колонізації Дикого Заходу. У цій частині Вбивча Рука, завершивши свою місію, намагається повернутися на батьківщину, однак, чудом врятувавшись під час кораблетрощі, змушений залишитися на Американському континенті. У Нью-Йорку він винаймається у приватну детективну агенцію і вирушає на Південь — на пошуки сина відомого американського банкіра, викраденого шахраєм. У тривалій мандрівці йому доводиться зіткнутися з бандитами, а також куклукскланівцями, вийти переможцем у боротьбі з індіанцями племен команчі та сіу, знайти нових друзів і, очевидно, знову зустрітися зі своїм червоношкірим побратимом Віннету, що далі розшукує вбивцю його батька і сестри — Сантера.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00178

ISBN: 978-617-664-118-6

Рік видання: 2017

Жанр: Художня література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см

Ілюстрації: Чорно-білі


Рецензії

"Віннету ІІ", Карл Май

"Зимове чтиво: 10 найкращих зарубіжних книг 2017 року", maximum.fm

Автор: Ігор Бондар-Терещенко

28 грудня 2017 р.

Цей захопливий роман про пригоди "індіанців з ковбоями", як позначали жанр в недалекі радянські часи, насправді, щось більше, ніж популярне чтиво. Сучасний переклад довгоочікуваного другого тому епопеї, зроблений Наталкою Сняданко, відкриває масу нюансів, яких при перегляді фільмів з Вінету і Вірною Рукою все просто не помічали. (У романі Вірна Рука – це Шатерхенд, землемір з Західної залізниці, правильно перекладений, як Вбивча Рука – ім'я, яке дали йому індіанці). Отже, йдеться про Дикий Захід ХІХ століття і визвольній війні корінного населення проти колонізації, а в другому томі циклу відомого німецького письменника – про пригоди головних героїв вже після того, як сталася трагедія.


Батько і сестра червоношкірого героя, вождя апачей Вінету вбиті, сам він йде по сліду заклятого ворога. У той же час Шатерхенд, вирішивши повернутися на батьківщину, потрапляє в аварію корабля, дивом рятується і надходить в Нью-Йорку на службу детективом. Розшукуючи зниклого сина банкіра, він зустрічається на своєму шляху з войовничими племенами команчі і сіу, а також куклукскланівцями, і незмінно виходить переможцем з усіх сутичок.
Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2018