"Небеса" за акційною ціною

Сучасна фінська романістка ПІЯ ЛЕЙНО — новий автор Видавництва «Астролябія». Проживає у Гельсінкі й майже 20 років пропрацювала у Фінському агентстві новин. Освіту здобула в Університеті Тампере. Два роки (2015–2017) вивчала письменницьку майстерність в Академії критики. У своїх творах авторка досліджує теми попкультури, соцмереж та політики, намагається збагнути й осягнути, як будується і як працює сучасне суспільство, як змінюється його ставлення до особистих взаємин, до історії, культури, власної минущості.


Цієї осені у Видавництві «Астролябія» вийшов її найвідоміший роман НЕБЕСА. Це меланхолійна, але водночас життєствердна історія про людські взаємини та страхи, про рятівний вплив пам’яті й культури, про силу природи там, де занепадає цивілізація.

2058 рік. Гельсінкі. Природні катастрофи й громадянська війна призвели до тоталітарного режиму Світла. Майбутнього немає, минуле забулося, люди майже не спілкуються, діти більше не народжуються. Єдина розрада – Небеса… Платний віртуальний простір, де можна бачити колишній та вигаданий світи, де все значно красивіше, ніж бувало коли-небудь насправді. Але чи зможе ілюзія замінити жагу справжніх переживань та почуттів?

Роман вперше вийшов 2018 року і був відзначений фінською премією MAAILMAN LAITA та ЛІТЕРАТУРНОЮ ПРЕМІЄЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ.

Переклали роман НАЗАР ДОВЖКО та ОЛЬГА ЯРЕШКО – перекладачі-фрілансери та викладачі фінської мови. 2016 року Назар та Ольга виграли конкурс у Фінському центрі міжнародної мобільності і пройшли стажування в університетах Вааси та Оулу відповідно.

Літературний редактор перекладу — ЮЛІЯ ДЕМБОВСЬКА, головний редактор Видавництва «Астролябія».

Книга вийшла за сприяння Програми КРЕАТИВНА ЄВРОПА.

Скористайтесь чудовою нагодою і придбайте цей вишуканий твір за доброю ціною. Цілий місяць на роман «Небеса» діятиме знижка 15% для усіх наших читачів. Додаткові 10 % знижки отримають зареєстровані члени Клубу Видавництва «Астролябія» і ті, хто вступить до Клубу, оформлюючи замовлення. Придбати книгу можна тут.

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн