Передзамовлення на бестселлер Дейва Ґроссмана

У цьому дослідженні автор заглиблюється в цю табуйовану тему вбивства й висвітлює такі питання:
■ існування вродженого людського спротиву до вбивства собі подібних та психологічні механізми, які розробляли різні армії упродовж століть, щоб подолати цей спротив;
■ роль звірств на війні та механізми, завдяки яким армії стають здатні до таких звірств, але водночас опиняються у їх пастці;
■ що відчувається під час убивства та етапи реагування на вбивство в бою;
■ методики, які з великим успіхом застосовуються в сучасному бойовому вишколі для того, щоб привчити солдатів долати спротив до вбивства;
■ як американського солдата у В’єтнамі спочатку вишколили як ефективного вбивцю, а потім відмовили в моральній підтримці, і про ту жахливу ціну, яку заплатили три мільйони американських ветеранів цієї війни, їхні сім’ї та ціле суспільство.
Це дослідження також дасть уявлення про те, як розкол у суспільстві поєднується з демонстрацією насильства у засобах масової інформації і в інтерактивних відеоіграх.


Про автора:

Дейв Ґроссман — військовослужбовець із понад двадцятирічним стажем. Був сержантом у 82-й аеромобільній дивізії, командиром взводу в 9-й (високотехнологічній експериментальній) дивізії, офіцером генерального штабу й командиром роти в 7-й (легкій) піхотній дивізії. Десантник і армійський рейнджер.
Пройшов арктичні тундри, джунглі Центральної Америки, штаб-квартири НАТО, Варшавського договору та незліченну кількість гір і пустель. Закінчив військові навчальні заклади, починаючи від Академії сержантського складу XVIII аеромобільного корпусу й закінчуючи Штабним коледжем Британської армії.
З відзнакою закінчив бакалаврат за спеціальністю «Історик» і аспірантуру за спеціальністю «Психолог» з відзнакою Kappa Delta Pi. Мав честь бути співдоповідачем генерала Вестморленда перед національним керівництвом Американської коаліції ветеранів В’єтнаму і був основним доповідачем на Шостому щорічному з’їзді цієї коаліції. Працював на академічних посадах, починаючи від консультанта молодших класів середньої школи і закінчуючи професором психології у Вест-Пойнті. Був професором військових наук і завідувачем кафедри військових наук в Університеті штату Арканзас.Знижка -20% дійсна до 31.07.2024. Встигніть замовити!


Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн