Знижка на книгу Лоранс Плазне

ЛОРАНС ПЛАЗНЕ — новий автор Видавництва «Астролябія». Проживає в Парижі. У її доробку є три вишукані романи. Водночас пані Плазне спеціалізується на історії французької літератури, поетиці французького роману XVII століття, історії класичного розуму і чуттєвості, традиції французьких моралістів. Викладає в університетах Парижа та Клермон-Феррана.
Цього року у Видавництві «Астролябія» вийшов її роман ЛЮБОВ САМА. Це щемлива історія юної панни д’Альбрехт і її вчителя пана де Рамона, що чимось нагадає історію Абеляра і Елоїзи. Вона триває у книгах, у тиші, у мріях і навіть у смерті. Вишукана мова і проникливі думки, чуттєвість та інтелект, таїнства душі і трагізм земного життя — усе це на тлі декорацій Франції століття десь так ХVII–ХVIII.


Роман уперше вийшов 2005 року і був відзначений премією CHARLES AUMONT Французької Фундації та ЛІТЕРАТУРНОЮ ПРЕМІЄЮ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ.


Переклала роман ЯРИНА ТАРАСЮК, що викладає історію літератури у Львівському університеті. Про неї пані Плазне сказала: «Перекладачка полонила мене своєю витонченістю та розумом. Приємно думати, що завдяки такій, як вона, мій роман можна прочитати у вашій країні. Мені здалося, що ми спонтанно зрозуміли одна одну набагато краще, ніж я розуміюся з деякими своїми співвітчизниками, яких бачу щодня».


Літературний редактор перекладу — ЮЛІЯ ДЕМБОВСЬКА, головний редактор Видавництва «Астролябія». Оформила це вишукане видання — ГАЛИНА ГІНАЙЛО.


Книга вийшла за сприяння Програми КРЕАТИВНА ЄВРОПА.


З усього видно, що перед нами чудовий автор, вишуканий твір і досконале українське видання. Отож, скористайтеся нагодою поринути в читання високої літератури! 


Знижка 15% на книгу діятиме для всіх наших покупців протягом місяця. Додаткові 10% знижки отримають зареєстровані члени Клубу Видавництва «Астролябія» і ті, хто вступить до Клубу, оформлюючи замовлення. Придбати книгу можна тут.

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн