Аудіокниги

Шановний Читачу!

Видавництво «Астролябія» окрім друкованих видань пропонує також аудіокниги. Вони доступні за ціною, високоякісні та придатні для прослуховування на різних пристроях. Однак просимо взяти до уваги, що придбаним примірником аудіокниги Ви маєте право користуватися лише особисто і на власних пристроях. Його подальше несанкціоноване розмноження і поширення є порушенням українського та міжнародного законодавства.

На жаль, Україну часто згадують серед найбільших порушників авторського законодавства. За даними GFK Ukraine серед електронних книг піратський сегмент складає більш ніж 80%, а 2013 року Office of the United States Trade Representative в своїй доповіді розмістив Україну на перше місце серед країн, що не забезпечують належний захист інтелектуальної власності. Дуже часто звичайна крадіжка маскується за різними лицемірними доброчинними проектами. Але насправді, ця безвідповідальна практика завдає величезної шкоди українським видавництвам та авторам, сповільнюючи розвиток нашого книжкового ринку, а також компрометує нас в очах світової спільноти.

Авторські майнові права на аудіо- та електронні книги, що представлені на сайті Видавництва «Астролябія» належать Видавництву на підставі відповідних законів та договорів.

Придбані у Видавництві аудіо- та  електронні книги не можна використовувати з метою отримання будь-якої прямої чи опосередкованої вигоди, переробляти, публічно виконувати, транслювати в ефір чи кабелем, будь-яким способом поширювати чи забезпечувати доступ до них будь-якої третьої сторони, а також розміщувати посилання для уможливлення доступу до них такої третьої сторони без попереднього письмового дозволу Видавництва «Астролябія» чи відповідної письмової угоди.

Видавництво «Астролябія» протидіятиме будь-яким спробам неправомірного використання його публікацій, опираючись як на українське (як-от Закон України «Про авторське право і суміжні права», Цивільний та Кримінальний кодекси України), так і на міжнародне (як-от Бернську конвенцію про охорону літературних і художніх творів) законодавства. У випадку поширення наших публікацій в інтернеті та соціальних мережах Видавництво протидіятиме таким спробам згідно з відповідними положеннями Digital Millennium Copyright Act та European Union Copyright Directive. Також Видавництво залишає за собою право на цивільний позов з метою відшкодування збитків, завданих таким неправомірним використанням.

Усе ж найбільше ми сподіваємося на Вашу, дорогий Читачу, чесну поведінку та свідому відмову від недоброчесного використання книг нашого Видавництва.

На даний час аудіокниги Видавництва «Астролябія» існують у форматі mp3, що є дуже зручним і який можна зчитувати на більшості приладів. Аудіофайли, для зручності складені у папки, що відповідають розділам (параграфам, тощо) книги та стиснені архівом. Також у архіві для комфортного прослуховування є плейлисти.

Існує чимало безкоштовних програм, за допомогою яких Ви зможете відкрити даний формат ― залежно від пристрою та операційної системи, якими Ви користуєтеся. Нижче подаємо коротку інформацію про деяке програмне забезпечення для того чи іншого пристрою та ОС.

Для Windows (ПК) та Macintosh (ПК) можна користуватися вбудованим у вашу операційну систему медіапрогравачем, або ж будь-яким іншим програмним продуктом на Ваш смак.

Для Android ― стандартний програвач Вашого мобільного пристрою (Google Play Music), або ж будь-який Ваш улюблений плеєр*.

Для iPhone ― стандартний програвач Вашого мобільного пристрою, або ж будь-який Ваш улюблений плеєр.

Для Windows mobile ― стандартний програвач Вашого мобільного пристрою (Xbox Music), або ж будь-який Ваш улюблений плеєр.

 

* Скачуючи та встановлюючи програмне забезпечення для ваших пристроїв, будь-ласка уважно читайте інструкцію їх використання.

 

Бажаємо приємного прослуховування!

У разі виникнення будь-яких запитань чи претензій, а також висловлення своїх рекомендацій щодо нашої роботи просимо звертатися безпосередньо у Видавництво:

Телефони:

+38 (050) 431 54 64

+38 (032) 276 23 00

Електронна пошта: 

info@astrolabium.com.ua

Соціальні мережі:

Facebook

Twitter

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн