Божественна Комедія: Рай

Божественна Комедія: Рай Данте Аліг’єрі

Друковане видання (368 стор.)
Переглянути фрагмент 250 грн
Google Play
(ePUB, PDF)
113.03 грн
iBooks
(ePUB)
3.99 $
Книга завершує публікацію найновішого в часі українського перекладу «Божественної Комедії» Данте пера Максима Стріхи («Пекло» й «Чистилище» вийшли у видавництві «Астролябія» відповідно 2013 і 2014 року). Головною метою цього перекладу було не лише адекватно відтворити зміст і поетичну форму Дантового шедевра, але й дати читачеві уявлення про живу, не охололу ще «магму» щойно «виліпленої» поетом італійської мови — у поєднанні найрізноманітніших стилів (від найвищого й до низького) і часом навіть у певних хибах щодо сьогоднішньої усталеної літературної норми.
Водночас ця книга, як і раніше «Пекло» та «Чистилище», містить докладну передмову, присвячену місцю «Раю» — найскладнішої для сприйняття частини Дантового шедевра — в художній цілісності «Божественної Комедії». Серед додатків — завершення публікації упорядкованої Максимом Стріхою антології пов’язаних з постаттю Данте українських віршів, написаних упродовж останніх понад півтораста років. А також два есеї про Данте, авторами яких є двоє визначних поетів ХХ століття — Томас Стернз Еліот і Василь Барка.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00123

ISBN: 978-617-664-172-8

Рік видання: 2019

Жанр: Поезія

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см

Ілюстрації: Кольорові та чорно-білі

 


2 жовтня 2015 року Держкомтелерадіо оголосило переможців всеукраїнського конкурсу «Kраща книга України». У конкурсній номінації «Поезія» перемогла книга нашого Видавництва «Божественна Комедія: Рай» у перекладі Максима Стріхи.

Конкурс проводиться щороку Державним комітетом телебачення і радіомовлення України з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання. Цього року на розгляд журі надійшла 51 книга від 23-х вітчизняних видавництв.Державний комітет телебачення і радіомовлення України


Рецензії


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022