Клуб

Як стати Членом Клубу?

Для того, щоб стати Членом Клубу Видавництва «Астролябія», необхідно зареєструватися на сайті https://astrolabium.com.ua.

Під час реєстрації обов’язково заповнити такі поля: прізвище, ім’я, електронна пошта, номер мобільного телефону та пароль. Відповідальність за правильне заповнення даних несе користувач.

Видавництво «Астролябія» не надає особистих даних стороннім особам.

Авторизацію можна здійснити також через Google чи Facebook, якщо у Вас є обліковий запис у цих системах.

Після реєстрації та входу в особистий кабінет необхідно перейти у розділ «Клуб». Ознайомившись з умовами перебування у Клубі, натиснути кнопку «Стати Членом Клубу» та підтвердити Вашу згоду.

 

Переваги перебування в Клубі

Система знижок
Загалом Члени Клубу Видавництва «Астролябія» можуть досягнути знижки до -20% на всі друковані видання. Ця знижка складається із таких елементів:

  • основна знижка -10%;
  • рейтинговий кешбек до -10%.

Ці знижки не сумуються з іншими акційними пропозиціями на сайті Видавництва «Астролябія».

Основна знижка

Основна знижка у розмірі -10% відразу надається на всі друковані видання Видавництва «Астролябія» для тих покупців, що зареєструвалися в Клубі, і це зазначається на сторінці опису кожного видання.

Рейтинговий кешбек

Під час придбання видань кожному Членові Клубу на персональний рахунок може зараховуватися до 10% від остаточної вартості замовлення. Остаточна вартість замовлення – це сума, яку Ви сплачуєте за замовлення, враховуючи всі знижки, спеціальні пропозиції та бонуси.

Накопичена сума кешбеку відображається в особистому кабінеті у розділі «Мої бонуси та знижки». Ці кошти можна використати під час наступних замовлень (на вибір Члена Клубу). Термін збереження кешбеку необмежений, його можна накопичувати.

Кешбек не можна вивести, перерахувати на власний рахунок чи банківську картку, ані передати іншій особі.

Кешбек не нараховується за вартість пересилки замовлення, а також за електронні чи аудіовидання, зокрема придбані через системи GooglePlay та iBooks.

Рейтинг Члена Клубу відображається у п’яти зірках, які заповнюватимуться жовтим кольором залежно від загальної суми придбаних друкованих видань Видавництва «Астролябія». Для того, щоб заповнити одну зірку, потрібно придбати книг на суму 5000 грн. Одна повна зірка додає до кешбеку 2%. Заповнивши усі 5 зірок, Член Клубу отримає рейтинговий кешбек 10%.

Рейтинг зростає лише на основі остаточної вартості замовлення – суми, яку Член Клубу сплачує за замовлення, коли вже враховані всі знижки, спеціальні пропозиції та бонуси.

Рейтинг відображається в особистому кабінеті у розділі «Мої бонуси та знижки».

Примітка 1. Члени Клубу, що зареєструвалися в Клубі ще до розробки його нової версії, перереєструвавшись у Клубі, одразу отримують одну зірку у рейтингу і, відповідно, до суми кешбеку їм зараховуватиметься 2%.

Примітка 2. Суми накопичення за рейтингом можуть змінюватися залежно від інфляції, але це не стосується вже здобутого рейтингу.

 

Додатково

  • Члени Клубу матимуть змогу брати участь у розіграшах призів;
  • Членам Клубу будуть доступні ексклюзивні акції;
  • Члени Клубу першими будуть поінформовані про новинки Видавництва, його плани та заходи.

Саме тому потрібно вказувати актуальну електронну адресу, щоб не пропустити жодної розсилки!

 

Привілеї Клубу діють лише на друковані видання.

 

Інші умови перебування в Клубі

Видавництво «Астролябія» розглядає Членів Клубу як агентів доброї волі.

Аби залишатися Членом Клубу, потрібно дотримуватися умов лояльності щодо Видавництва «Астролябія» та його діяльності, в міру власного бажання пропагувати його діяльність і, серед іншого, бути отримувачем розсилки новин (e-mail, viber, telegram тощо), не відписуючись від неї і не скаржитись на неї (як на спам тощо).

Залишити Клуб можна будь-коли і в будь-який час через особистий кабінет (розділ «Клуб»), натиснувши кнопку «Відмовитись від членства в Клубі».

Якщо користувач сам вийшов з Клубу або якщо його виключили через недоброчесну поведінку щодо Видавництва «Астролябія», то він втрачає всі набуті бонуси та рейтинг. Інформаційний лист щодо виключення з Клубу надсилається на вказану в персональних даних електронну адресу.

Відновити своє Членство у Клубі Видавництва «Астролябія» можна, звернувшись з відповідним запитом на мейл club@astrolabium.com.ua. У зверненні потрібно вказати Ваш ID (можна знайти в особистому кабінеті у розділі «Персональні дані»), номер мобільного телефону та причину виходу/виключення з Клубу. Коли адміністратор сайту розгляне Ваше звернення, Вам буде надана відповідь щодо відновлення/невідновлення у Клубі. Розгляд звернення може тривати від 1 до 5 робочих днів.

Якщо виключення з Клубу відбулось через недоброчесну поведінку щодо Видавництва «Астролябія», зокрема через порушення умов перебування у Клубі, то у такому відновленні може бути відмовлено.

 

Порядок розрахунку

Розрахунок за замовлення здійснюється за повною передоплатою – на картку «ПриватБанку», за реквізитами або через систему LiqPay.

Оплату можна здійснити, зокрема, через особистий кабінет, розділ «Історія замовлень», вибравши відповідне замовлення.

 

Умови «Публічної оферти», «Доставки» та «Повернення товару» для Членів Клубу Видавництва залишаються чинними.

 

Видавництво «Астролябія» залишає за собою право змінювати та доповнювати умови і правила функціонування Клубу. Всі зміни набувають чинності з моменту їх публікації на сайті видавництва в розділах Клубу.

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн