Цитаделя: Львівський мілітарний альманах № 7

Цитаделя: Львівський мілітарний альманах № 7 Редакційна колегія: Олег Фешовець, Олександр Дєдик, Михайло Слободянюк, Андрій Гречило, Ярослав Тинченко, Микола Чмир

Друковане видання (124 стор.)
Переглянути фрагмент 120 грн
Google Play
(ePUB)
58.80 грн
Військово-історичне періодичне видання, що має на меті висвітлення важливих подій мілітарної та політичної історії, які справили відчутний вплив на розвиток культури, мистецтва, науки, технологій і військової справи в Україні.
У цьому випуску подано матеріали до історії дій австрійського Допоміжного корпусу князя Карла Філіпа цу Шварценберга під час Російського походу Наполеона 1812 року. Увага переважно зосереджується на подіях, що відбувалися на території північної України. За основу взято текст вже випробуваної часом книги австрійського генерал-фельдмаршала Вільгельма Едлєна фон Ґеблєра. Однак, саме з огляду на час її написання, а також — на перспективу, з якої автор дивиться на події воєнної історії того часу, основний текст доповнено значними за обсягом коментарями, у яких висвітлюються позиції інших авторів, а також  пропонуються додаткові матеріали, що проливають світло на неоднозначні моменти історії. Текст супроводжується значним обсягом ілюстрацій та схем.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00099

ISBN: 2074-0921

Рік видання: 2012

Жанр: Історія, Мілітарна література, Періодичні видання

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: М'яка

Розміри: 24×17 см

Ілюстрації: Кольорові та чорно-біліРецензії


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022