Eлектронні книги

Шановний Читачу!

Видавництво «Астролябія» окрім друкованих видань пропонує також електронні книги. Вони доступні за ціною, високоякісні та придатні для читання на різних пристроях. Однак просимо взяти до уваги, що придбаним примірником електронної книги Ви маєте право користуватися лише особисто і на власних пристроях. Його подальше несанкціоноване розмноження і поширення є порушенням українського та міжнародного законодавства.

На жаль, Україну часто згадують серед найбільших порушників авторського законодавства. За даними GFK Ukraine серед електронних книг піратський сегмент складає більш ніж 80%, а 2013 року Office of the United States Trade Representative в своїй доповіді розмістив Україну на перше місці серед країн, що не забезпечують належний захист інтелектуальної власності. Дуже часто звичайна крадіжка маскується за різними лицемірними доброчинними проектами. Але насправді, ця безвідповідальна практика завдає величезної шкоди українським видавництвам та авторам, сповільнюючи розвиток нашого книжкового ринку, а також компрометує нас в очах світової спільноти.

Авторські майнові права на електронні книги, що представлені на сайті Видавництва «Астролябія» належать Видавництву на підставі відповідних законів та договорів.

Придбані у Видавництві електронні книги не можна використовувати з метою отримання будь-якої прямої чи опосередкованої вигоди, переробляти, публічно виконувати, транслювати в ефір чи кабелем, будь-яким способом поширювати чи забезпечувати доступ до них будь-якої третьої сторони, а також розміщувати посилання для уможливлення доступу до них такої третьої сторони без попереднього письмового дозволу Видавництва «Астролябія» чи відповідної письмової угоди.

Видавництво «Астролябія» протидіятиме будь-яким спробам неправомірного використання його публікацій, опираючись як на українське (як-от Закон України «Про авторське право і суміжні права», Цивільний та Кримінальний кодекси України), так і на міжнародне (як-от Бернську конвенцію про охорону літературних і художніх творів) законодавства. У випадку поширення наших публікацій в Інтернеті та соціальних мережах Видавництво протидіятиме таким спробам згідно з відповідними положеннями Digital Millennium Copyright Act та European Union Copyright Directive. Також Видавництво залишає за собою право на цивільний позов з метою відшкодування збитків, завданих таким неправомірним використанням.

Усеж найбільше ми сподіваємося на Вашу, дорогий Читачу, чесну поведінку та свідому відмову від недоброчесного використання книг нашого Видавництва.

На даний час електронні книги Видавництва «Астролябія» існують у форматі EPUB, що є дуже зручним і який можна зчитувати на більшості приладів.

Існує чимало безкоштовних програм, за допомогою яких Ви зможете відкрити даний формат ― залежно від пристрою та операційної системи, якими Ви користуєтеся. Нижче подаємо коротку інформацію про деяке програмне забезпечення для того чи іншого пристрою та ОС.

Для Windows (ПК) ― Adobe Digital Editions. Завантажити можна тут.

Для Macintosh (ПК) ― Adobe Digital Editions. Завантажити можна тут.

Для Android ― PocketBook (зручний для перегляду тексту та ілюстрацій) чи UBReader (зручний для перегляду тексту). Завантажити можна через Google Play Маркет у Вашому мобільному пристрої.

Для iPhone ― iBooks. Завантажити можна через iTunes у Вашому мобільному пристрої.

Для Windows mobile ― ePub Reader. Завантажити можна тут або через Microsoft Store у Вашому мобільному пристрої.

Після встановлення на Ваш пристрій відповідної програми, потрібно імпортувати файл придбаної електронної книги у цю програму.

Бажаємо приємного читання!

У разі виникнення будь-яких запитань чи претензій, а також висловлення своїх рекомендацій щодо нашої роботи просимо звертатися безпосередньо у Видавництво:

Телефони:

+38 (032) 243 56 72

+38 (050) 431 54 64

+38 (067) 58 70 778

Електронна пошта:

info@astrolabium.com.ua

Соціальні мережі:

Facebook

Twitter

Google+


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022