КОНЦЕРТ ГУРТУ ДАВНЬОЇ МУЗИКИ «ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА»

Пам’яті подвижника кобзарства Миколи Будника , на славу лицарів нашої землі, з нагоди виходу у світ книги Михайла Хая «Микола Будник і кобзарство» та 15-літнього ювілею Видавництва «Астролябія»

«Хорея Козацька » у складі: Тарас Компаніченко (гусла, кобза, бандура, ліра, лютн я, спів); Сергій Охрімчук (фідель, скрипка , спів); Данило Перцов (пандора, корнет, джаламай, флейти , лізард, спів); Северин Данилейко (віолончель, скрипка , спів); Михайло Качалов (фідель, бубни та барабани, спів); Крисько Ярослав (ст аросвітська бандура, барокова гітара, бубни та барабани, спів); Максим Бережнюк (дуда, флейти , бубни та барабани, спів). 

Особливі гості: лірник Михайло Хай (Васильків), лірник та бандурист Назар Божинський (Харків), бандурист Олександр Тріус (Ромни) 
Концерт відбудеться у Львові у суботу , 12 вересня 2015 року, у Львівській обласній філармонії о 18-й годині

Квитки можна придбати у касі Львівської обласної філармонії за адресою: вул. Чайковського, 7, тел. (032) 235 89 46
Абонементи не дійсні

Вельмишановне панство, поважне товариство, ласкаві добродії! Ми запрошуємо Вас на концерт «Хореї Козацької» «Те, що написано в нас на прапорах…». Наш виступ на черговому книжковому святі ― 22-му Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові» ― приуроченийвиходу у світ книги Михайла Хая «Микола Будник і кобзарство» та 15-літньому ювілеєві Видавництва «Астролябія». Ця книга про нашого друга і вчителя, витонченого мистця, бандуриста, поета, художника, майстра музичних інструментів – Миколу Будника. Цей концерт ми присвячуємо його світлій пам’яті,а також на славу всім справжнім лицарям нашої землі, які стояли і стоять в її обороні. Концерт занурить Вас, шановне панство, у світ нашої щирої старовини. Мимоволі Ви станете мандрівниками у часі, де провідниками будуть музика, поезія і спів. Ви, поважні добродії, краще пізнаєте минувшину та духовні ідеали Руси-України, що відобразились у численних мистецьких пам’ятках. Ви, ласкавий слухачу, почуєте середньовічні ірмоси та кондаки, взірці дружинної поезії, скарби епічної кобзарсько-лірницької традиції: лицарські пісні, козацькі псальми, запорозькі думи, невольничі плачі, ренесансні та барокові псальми та канти, геральдичну поезію, твори з доби романтизму та визвольних змагань ХХ ст., а також сучасні співи борні за нашу Святу Вітчизну і за нашу Вольную Волю. Отож, ці твори, що Ви їх почуєте, ласкаві добродії, не суть лише артефактами нашої сивої старовини, а радше вірші з книги буття українського народу, що лучать однією ниткою одвічних людських цінностей наше минуле, сучасне і майбутнє. Ми запрошуємо Вас на зустріч щиросердну, на розмову тихосумну, на раду веселу, святошну й благочестиву, де між плачами-треносами та бадьорими маршами-гимнами Ви зможете відчути, розчути та відчитати слова ідеалів, співи невимовних вищих сфер, що написані на наших прапорах…


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022