КОНЦЕРТ ГУРТУ ДАВНЬОЇ МУЗИКИ «ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА»

КОНЦЕРТ ГУРТУ ДАВНЬОЇ МУЗИКИ «ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА»

Пам’яті подвижника кобзарства Миколи Будника , на славу лицарів нашої землі, з нагоди виходу у світ книги Михайла Хая «Микола Будник і кобзарство» та 15-літнього ювілею Видавництва «Астролябія»

«Хорея Козацька » у складі: Тарас Компаніченко (гусла, кобза, бандура, ліра, лютн я, спів); Сергій Охрімчук (фідель, скрипка , спів); Данило Перцов (пандора, корнет, джаламай, флейти , лізард, спів); Северин Данилейко (віолончель, скрипка , спів); Михайло Качалов (фідель, бубни та барабани, спів); Крисько Ярослав (ст аросвітська бандура, барокова гітара, бубни та барабани, спів); Максим Бережнюк (дуда, флейти , бубни та барабани, спів). 

Особливі гості: лірник Михайло Хай (Васильків), лірник та бандурист Назар Божинський (Харків), бандурист Олександр Тріус (Ромни) 
Концерт відбудеться у Львові у суботу , 12 вересня 2015 року, у Львівській обласній філармонії о 18-й годині

Квитки можна придбати у касі Львівської обласної філармонії за адресою: вул. Чайковського, 7, тел. (032) 235 89 46
Абонементи не дійсні

Вельмишановне панство, поважне товариство, ласкаві добродії! Ми запрошуємо Вас на концерт «Хореї Козацької» «Те, що написано в нас на прапорах…». Наш виступ на черговому книжковому святі ― 22-му Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові» ― приуроченийвиходу у світ книги Михайла Хая «Микола Будник і кобзарство» та 15-літньому ювілеєві Видавництва «Астролябія». Ця книга про нашого друга і вчителя, витонченого мистця, бандуриста, поета, художника, майстра музичних інструментів – Миколу Будника. Цей концерт ми присвячуємо його світлій пам’яті,а також на славу всім справжнім лицарям нашої землі, які стояли і стоять в її обороні. Концерт занурить Вас, шановне панство, у світ нашої щирої старовини. Мимоволі Ви станете мандрівниками у часі, де провідниками будуть музика, поезія і спів. Ви, поважні добродії, краще пізнаєте минувшину та духовні ідеали Руси-України, що відобразились у численних мистецьких пам’ятках. Ви, ласкавий слухачу, почуєте середньовічні ірмоси та кондаки, взірці дружинної поезії, скарби епічної кобзарсько-лірницької традиції: лицарські пісні, козацькі псальми, запорозькі думи, невольничі плачі, ренесансні та барокові псальми та канти, геральдичну поезію, твори з доби романтизму та визвольних змагань ХХ ст., а також сучасні співи борні за нашу Святу Вітчизну і за нашу Вольную Волю. Отож, ці твори, що Ви їх почуєте, ласкаві добродії, не суть лише артефактами нашої сивої старовини, а радше вірші з книги буття українського народу, що лучать однією ниткою одвічних людських цінностей наше минуле, сучасне і майбутнє. Ми запрошуємо Вас на зустріч щиросердну, на розмову тихосумну, на раду веселу, святошну й благочестиву, де між плачами-треносами та бадьорими маршами-гимнами Ви зможете відчути, розчути та відчитати слова ідеалів, співи невимовних вищих сфер, що написані на наших прапорах…


Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн