Видавництво «Астролябія» – переможець у номінації «Нон-фікшн»

20 вересня у Львівській обласній філармонії відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Book Forum Best Book Award» на ювілейному, 25-му, Форумі видавців. Книга Гаролда Мура та Джозефа Ґелловея «Ми були солдатами… і молодими: Я-Дранґ – битва, що змінила війну у В’єтнамі», видана «Астролябією» 2018-го року, на цьому конкурсі перемогла у номінації «Нон-фікшн».

Не зауважити книгу «Ми були солдатами…» для журі конкурсу було важко. Вона, вперше видана у США, має статус бестселера «Нью-Йорк таймс». Її написали успішний генерал Армії США Гаролд Мура і не менш успішний журналіст/сценарист Джозеф Ґелловей.

Зрештою, український текст цієї книги теж заслуговує на увагу. Тільки далекі від видавничої діяльності люди вважають, що робота з перекладною літературою – просте заняття. Запевняємо, здійснити добрий переклад тексту з іноземної мови – річ доволі нетривіальна. А якщо ще взяти до уваги той аспект, що текст належить до певної професійної сфери, то перекладацьке ремесло і поготів належить до форс-мажорних обставин. На щастя, «Астролябія» має фахівців, здатних здійснити фаховий переклад книги, з урахуванням усієї специфіки військової термінології. Успіх українського видання книги завдячує військовим історикам Олександру Дєдику і Олегові Фешовцеві і молодому перспективному перекладачеві Вікторії Дєдик.

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн