ВИДАВНИЦТВО «АСТРОЛЯБІЯ» В УМОВАХ ВІЙНИ

Дорогі наші читачі та клієнти!

В умовах цієї війни Видавництво «Астролябія» працює лише в режимі підтримки мінімальної життєдіяльності.

Понад 20 років ми робили все, що було від нас залежне, аби розвивати українську культуру, а також щоб сприяти обороноздатності нашої країни. Втім нині нас атакував ворог, що століттями звик усе, у тім числі й культуру, використовувати насамперед задля експансії і знищення чужих культур. І знищення української культури, та й цілої української нації завжди належало до його пріоритетів. За сучасним визначенням супротивника, він є для нас абсолютним ворогом, який ставить під сумнів саме наше право на існування. Тепер усі можливі ілюзії розвіялися, як уранішній туман, тепер настав момент істини. Російська імперія мусить бути остаточно зруйнована! Ми — або вони!

Спочатку потрібно перемогти, цілком звільнити окуповані українські території, допомогти звільнитися нашим сусідам, а на все решту буде час опісля.

Дехто з наших працівників змушений був евакуюватися, дехто був мобілізований до війська, дехто займається волонтерською діяльністю, і ще чимало інших великих і менших ускладнень унеможливлюють ефективну роботу підприємства. Тож ми можемо лише вкрай повільно реагувати на будь-які ваші запити. Тож просимо про розуміння.

Разом до перемоги.

Слава Україні! — Героям слава!

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн