Заходи з нагоди 100-ї річниці надання підтримки Османською Імперією Німеччині та Австро-Угорщині на Галицькому фронті під час Першої світової війни

Заходи, що відбуватимуться у Львові та його околицях з нагоди 100-ї річниці надання підтримки Османською Імперією Німеччині та Австро-Угорщині на Галицькому фронті під час Першої світової війни та загибелі близько 8 тисяч османських воїнів, які полягли на території сучасної Західної України в боях з російськими військами

 

Османські воїни, які загинули на Західній Україні, поховані на 6 турецьких цвинтарях, що знаходяться у цьому регіоні. Український народ, який з повагою та захопленням згадувє відвагу та відданість османських воїнів, зберіг ці цвинтарі. Це зміцнює засади турецько-української дружби.

 

Заходи пам’яті загиблих воїнів проводяться Посольством Турецької Республіки в Україні за сприяння Генерального Штабу Збройних Сил Турецької Республіки та Міністерства культури та туризму Турецької Республіки 19, 20 та 21 травня 2016 року у Львові та околицях за підтримки Міністерства культури України, Львівської обласної державної адміністрації, Львівської міської державної адміністрації, Львівського національного університету імені Івана Франка та Львівським міліарним альманахом журналу «Цитаделя».

Програма заходів:

19 травня 2016, четвер

14:30 – 16:30    Наукова конференція на тему «Османський/турецький внесок у Галицький фронт. З нагоди 100-ї річниці» (турецькі та українські доповідачі).

                            Місце проведення: Конференц-зала Будинку Вчених (адреса:  м. Львів, вул. Листопадового чину, 6) 
                            У місті проведення конференції також буде організовано виставку фотографій та документів.

19:00 – 20:30    Концерт на тему «Європейська музика в Османському палаці» у виконанні Львівського академічного симфонічного оркестру під керівництвом Доктора Емре Араджи.

                            Місце проведення: Львівська опера (адреса: м. Львів, проспект Свободи, 28).

20 травня 2016, п’ятниця

11:00 – 12:00   Церемонія вшанування пам’яті загиблих на Меморіалі турецьких воїнів в Лопушні.

13:00                 Концерт Османського військового оркестру в Рогатині на площі перед Міською державною адміністрацією.

21 травня 2016, субота

13:00 – 13:30   Концерт Османського військового оркестру

                           Місце проведення: площа перед Львівською оперою, проспект Свободи

13:30 – 13:45   Марш  Османського військового оркестру від площі перед Львівською оперою до площі Ринок

13:45 – 14:15   Концерт Османського військового оркестру

                           Місце проведення: площа Ринок

 

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн