Повернення товару

Якщо ви виявили брак* у книжках, придбаних в інтернет-магазині Видавництва «Астролябія», та можете його підтвердити фотографією – ми повернемо вам кошти. Натомість ви повинні повернути книжки. Це ви можете зробити у той самий спосіб, в який відбувалась доставка (Нова Пошта, Укрпошта тощо).

Для цього слід звернутися за тел.: +38 (050) 431 54 64, +38 (032) 276 23 00 або на e-mail: sales@astrolabium.com.ua. Здійснюючи повернення товару, слід зазначити номер замовлення, прізвище, ім’я та контактний телефон. Повернення бракованої продукції здійснюється коштом Видавництва «Астролябія».

Повернення коштів відбувається на банківську карту клієнта або іншим способом, визначеним за домовленістю сторін. Видавництво «Астролябія» здійснює повернення коштів клієнту у розмірі вартості повернутої продукції, після отримання книжкової продукції з елементами браку.

Також, за бажанням клієнта, пошкоджені книжки ми можемо замінити на нові аналогічні без браку.
Просимо звернути увагу, що кошти за виконане замовлення на електронну книжку не повертаються, а саме замовлення не може бути скасованим.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» друковані видання належної якості не підлягають обміну та поверненню.
 


* Брак у книжках – це брак, отриманий внаслідок фізичних пошкоджень під час доставки, недотримання технології виробництва, що призводить до перекручування або втрати інформації: розмазування фарби, непродруковування фарби, нечіткий друк, склеєні сторінки, нерівне обрізання, перевернуті аркуші, відсутність аркушів або їхнє повторення, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, тощо.

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн