Кентерберійські оповіді. Частина ІІ

Кентерберійські оповіді. Частина ІІ Джеффрі Чосер

Друковане видання (544 стор.)
Переглянути фрагмент 125 грн 250 грн
Перший український переклад шедевра класика англійської літератури Джеффрі Чосера (бл. 1343–1400). Це збірка історій, які розповідають одне одному прочани, що вирішили піти на прощу до гробниці святого Томи Бекета в Кентербері. Серед оповідачів — представники майже всіх верств тогочасного англійського суспільства, а їхні розповіді, вельми різноманітні за тематикою, влучно відображають триб їхнього життя. Це своєрідна енциклопедія життя середньовічного суспільства. Окрім блискучої неповторної іронії, властивої стилю цього шедевра, для нього характерні жвавість, нескінченна доброта, безмежна довіра до людей і надзвичайне уміння захоплюватися навіть жахливими рисами, які часом демонструють його герої. Книга проілюстрована фрагментами Еллесмерівського манускрипту 1410 року.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00238

ISBN: 978-617-664-154-4

Рік видання: 2019

Жанр: Розпродаж

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см

Ілюстрації: Кольорові та чорно-білі

Незначні зовнішні пошкодження або залишки накладу

Рецензії

На Форумі видавців у Львові оголосили кращі книжки року


19.09.2019


19 вересня у Львові в Палаці мистецтв оголосили результати головної книжкової премії країни - BookForum Best Book Award.

У номінації "Класична іноземна література в українському перекладі" перемогла книга Джеффрі Чосера "Кентерберійські оповіді. У двох томах"


Читайте продовження тут.

Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2021