Нам пора для України жить! (Помаранчева революція)

Нам пора для України жить! (Помаранчева революція) Фотоальбом Василя Пилип’юка

Друковане видання (272 стор.)
Переглянути фрагмент 250 грн 500 грн
У книзі «Нам пора для України жить!» (Помаранчева революція) зібрані світлини видатного українського майстра художньої фотографії, лауреата Національної премії України імені Т.Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, Василя Пилип’юка, автора багатьох високохудожніх фотоальбомів.
Це ― 45-а книга автора, в якій фотохудожник виразно відображає емоційний стан, унікальну атмосферу Майдану. За ці неповторні та по-справжньому епохальні дні Україна здобула не тільки свою перемогу, а й повагу та міжнародне визнання.
Оглядаючи світлини, відчуваєш, наскільки автор єдиний зі своїм народом, нацією, державою, перед якою стояло питання: чи бути Україні?
Василь Пилип’юк володіє такою здатністю відчувати час і простір, а в них ― людину, яка не під силу кожному фотомайстру. Це і є найбільша розкіш та щастя для справжнього митця ― віддзеркалити найвагоміші віхи життя, щоби потім подарувати їх людям через свій погляд і відчуття.
ФК Карпати радо підтримав ідею видання даної книги, оскільки разом зі своїми уболівальниками був активним учасником подій Помаранчевої революції.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00255

ISBN:

Рік видання: 2005

Жанр: Розпродаж

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 32×24.5 см

Ілюстрації: Кольорові

Подарункове виданняРецензії


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022