Доставка і оплата

Сайт Видавництва «Астролябія», який Ви відвідали, працює також як інтернет-магазин. У ньому, окрім друкованих видань, можна придбати електронні та аудіокниги. Додавши обраний продукт у кошик, Вам потрібно буде уважно заповнити форму, яка автоматично генерується магазином. Після того як Ви впишете у відповідні поля прізвище та ім’я, номер телефону, адресу електронної скриньки, оберете форму оплати та доставки, магазин розрахує вартість Вашого замовлення. Після оплати вартості замовлення воно буде доставлене Вам протягом відповідного терміну.
Зверніть увагу, що у Вас є можливість приєднатися до Клубу Видавництва «Астролябія», що, серед інших переваг, гарантує Вам 10% знижку при оформленні будь-якого замовлення. Приєднатися до Клубу Ви зможете, поставивши галочку у відповідному місці при оформленні замовлення.

Способи оплати в межах України

  1. Післяплатою: у цьому випадку одержувач оплачує доставку замовлення та зворотну доставку коштів. Вартість доставки автоматично визначається магазином (синхронізованим із відповідною службою доставки) при оформленні замовлення.
  2. Передоплатою: на картку Приватбанку через системи LiqPay чи Приват24. Це швидкі і надійні способи здійснення оплати, яка буде одразу ж зафіксована. Це скоротить час на обробку замовлення і зменшить вартість доставки. У цьому випадку Ваша картка має бути налаштована для покупок через інтернет.
  3. Передоплатою: на картку Приватбанку через термінал. У цьому випадку відповідні банківські дані будуть надіслані Вам на електронну скриньку чи мобільний телефон (смс). Однак Вам необхідно буде надіслати нам відповідне повідомлення про здійснення оплати на нашу електронну скриньку sales@astrolabium.com.ua або за нашими телефонами (дзвінком чи смс) +38 050 431 54 64 та +38 032 276 23 00, вказавши номер замовлення або прізвище, ім’я, та суму оплати. Це також зменшить Ваші видатки на доставку, однак дещо збільшить час на опрацювання замовлення.
  4. Оплата готівкою при кур’єрській доставці: можлива лише за умови доставки замовлення в межах міста Львова.

Форми доставки в межах України

  1. Новою поштою: замовлення доставляється в обране замовником відділення Нової пошти або за вказаною адресою у Вашому населеному пункті (якщо у Вашому населеному пункті існує відділення Нової пошти). Доставка відбувається протягом 1–5 робочих днів. Для отримання замовлення у відділенні Нової пошти Вам необхідно буде мати при собі паспорт і назвати номер вантажної декларації (висилається на вказану при замовленні електронну адресу чи мобільний телефон після відправки замовлення). Замовлення необхідно отримати протягом 48 годин з моменту доставки його в обране відділення Нової пошти: в іншому разі перевізник може вимагати від Вас додаткову оплату за зберігання замовлення. Адреси і телефони відділень компанії Нова пошта можна подивитись тут.
  2. Укрпоштою: замовлення надсилаються у відділення Укрпошти Вашого населеного пункту. Термін доставки орієнтовно 10 робочих днів. Для отримання замовлення Вам необхідно буде мати при собі паспорт. Замовлення слід отримати протягом 48 годин з моменту доставки його у відділення Укрпошти: в іншому разі перевізник може вимагати від Вас додаткову оплату за зберігання замовлення.
  3. Кур’єрська доставка в межах міста Львова: здійснюється працівником видавництва за вказаною при оформленні замовлення адресою та у домовлений час. При кур’єрській доставці Вам потрібно буде оплатити додатково вартість самої доставки. Якщо Ви хочете уникнути оплати вартості кур’єрської доставки, то домовтесь із працівником видавництва про зручні для нього час і місце.

Оплата і доставка при замовленні з-за кордону

При оформленні замовлення з-за кордону оплата вартості замовлення здійснюється передоплатою через систему PayPal. Цей сервіс забезпечується системою електронної оплати рахунків PayPal.com з використанням сучасного й безпечного механізму авторизації платіжних карт. У вартість замовлення включається повна вартість послуг по доставці. Після зарахування вартості замовлення на рахунок системи PayPal видавництво надсилає замовлену продукцію через обрані Вами при оформленні замовлення поштові служби. Якщо вартість замовлення, не враховуючи вартості доставки, складає до 3-х доларів США, до цієї суми додається 35 центів.

Доставка електронних та аудіо книг

Оформлення замовлення електронних та аудіо книг здійснюється вищеописаним способом (як і друкованої продукції). Однак у випадку із електронними та аудіо книгами, у вартість замовлення не включається вартість доставки. Після оплати замовлення на електронну скриньку замовника буде надіслано повідомлення із посиланнями для скачування файлів електронних та/або аудіо книг.
Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022