Бібліотека командира

Серія класичних і сучасних творів з історії воєнного мистецтва, стратегії і тактики, а також армійських посібників. Для офіцерів, сержантів, солдатів Збройних Сил України, а також усіх, хто хоче підвищити свою фаховість, належно підготуватися до захисту своєї країни від агресії ворога та збільшити свої шанси на виживання.


Бібліотека командира була заснована 2011 року у співпраці зі Львівським інститутом мілітарної історії. Започаткування цієї серії стало реакцією на виразну тенденцію нехтувати мілітарною складовою в українському суспільстві, безвідповідальну настанову його інтелектуальної верстви щодо питань безпеки, а також недалекоглядну, а почасти й злочинну політику роззброєння країни, яку провадили українські політичні еліти з часу здобуття Україною незалежності. На нинішній час видано у цій серії 22 книги. Публікуються у друкованій та електронній формах.

Доступні на сьогодні видання серії можна побачити на сайті Видавництва «Астролябія» у рубриці «Бібліотека командира».

Серія покликана допомогти підвищити фахову підготовку українських військовослужбовців, сприяти реформуванню Збройних Сил України, мотивувати громадян до набування військових спеціальностей, а також збільшити їхні шанси на виживання. Важливість цієї серії помітно зросла в умовах нинішньої війни, коли потреба стрімко нарощувати особовий склад ЗСУ наразилася на обмежені можливості чинної системи військового вишколу.

Видавництво «Астролябія» стало першим сучасним українським видавництвом, що взялося за систематичне видання мілітарної літератури (2008 року) і за цей час об’єднало довкола себе групу висококвалікованих спеціалістів. І нині воно залишається, по суті, єдиним українським видавництвом, спроможним видавати військову літературу на належному фаховому рівні.

Найвідоміші книги серії — це армійські посібники швейцарського воєнного експерта Ганса фон Даха («Тотальний опір» і «Техніка бою»), які ми почали видавати у 2014 році і наступні томи яких вийдуть друком уже найближчим часом.

Це і книги, що входять до лектури курсантів найвідоміших військових навчальних закладів світу (United States Military Academy, Royal Military Academy Sandhurst, École spéciale militaire de Saint-Cyr та ін.), а також відповідні армійські посібники, що допоможуть нашим військовослужбовцям адаптуватися до сучасного озброєння та системи вишколу країн НАТО.

Не менш важливими виданнями серії, є унікальні дослідження з історії військової справи та воєнного мистецтва в Україні.

За час існування «Бібліотеки командира» серед військовослужбовців та цивільних громадян безплатно розповсюджено понад 20 тисяч примірників цієї серії на суму близько 3 млн гривень. Здійснити це ми змогли як завдяки самофінансуванню з продажів цих видань у книгарнях, так і завдяки доброчинним внескам наших однодумців.

       


Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн