Знижка на мілітарний бестселер

Книга генерал-лейтенанта ГАРОЛДА МУРА (1922‒2017) та військового журналіста ДЖОЗЕФА Л. ҐЕЛЛОВЕЯ (1941‒2021) під назвою МИ БУЛИ СОЛДАТАМИ… І МОЛОДИМИ (1992 рік) уже встигла стати справжньою класикою історичної та мілітарної літератури. Цей бестселер від New York Times зібрав армію шанувальників по всьому світу, а також численні схвальні відгуки як військових експертів, так і літературних критиків.


В основі сюжету — дії 1-го та 2-го батальйонів 7-го кавалерійського полку в БИТВІ У ДОЛИНІ Я-ДРАНҐ, першій великій битві 2-ї Індокитайської війни. Якщо битва на Соммі у Першій світовій започаткувала еру танків, то битва у долині Я-Дранґ випробувала вогнем теорію аеромобільних військ.


З 1993 року книга входить до переліку обов'язкового читання для курсантів Військово-морської академії США — майбутніх офіцерів Корпусу морської піхоти Сполучених Штатів.


У 2002 році видання екранізували: Рендалл ВОЛЛЕС, автор сценарію оскароносного «Хороброго серця», зняв фільм «Ми були солдатами» з Мелом ҐІБСОНОМ у головній ролі.


У Видавництві «Астролябія» книга українською мовою вийшла 2018 року в перекладі Вікторії ДЄДИК та за фахової редакції воєнних істориків Олександра ДЄДИКА та Олега ФЕШОВЦЯ і цього ж року була відзначена премією BOOK FORUM BEST BOOK AWARD у номінації Non-fiction на 25 Форумі видавців у Львові.


Ми хочемо, аби цю неперевершену оповідь прочитало якомога більше українців, а тому оголошуємо «Ми були солдатами… і молодими» книгою листопада у нашому Видавництві, адже саме в листопаді 1965 року й відбулася битва, якій присвячена ця книга.


Скористайтесь чудовою нагодою і придбайте цей бестселер за доброю ціною. Цілий місяць на книгу діятиме знижка 15% для всіх наших читачів. Додаткові 10% знижки отримають зареєстровані члени Клубу Видавництва «Астролябія» і ті, хто вступить до Клубу, оформлюючи замовлення. Книгу можна замовити тут.

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн