Ми були солдатами… і молодими: Я-Дранґ — битва, що змінила війну у В’єтнамі

Ми були солдатами… і молодими: Я-Дранґ — битва, що змінила війну у В’єтнамі Гаролд Ґ. Мур, Джозеф Л. Ґелловей

Друковане видання (704 стор.)
Переглянути фрагмент 260 грн
Google Play
(ePUB, PDF)
149.77 грн
iBooks
(ePUB)
4.99 $
Якщо битва на Соммі започаткувала еру танків, то битва у долині ріки Я-Дранґ випробувала вогнем теорію аеромобільних військ. Завдяки фаховим знанням генерала Гаролда Мура та літературному хисту журналіста Джозефа Ґелловея, учасників цієї битви, тактичні міркування, вплив політики на стратегію, особливості застосування озброєння та інші аспекти мілітарної справи набувають зрозумілих форм, складаючись у виразну картину не лише окремої битви, але й війни у В’єтнамі загалом. Книга, за мотивами якої був створений однойменний фільм, адресована військовослужбовцям, волонтерам, дослідникам воєнної історії, усім, хто цікавиться військовою справою та вивчає вплив війни на наше життя.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00198

ISBN: 978-617-664-244-2

Рік видання: 2022

Жанр: Історія, Мілітарна література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см


Рецензії

Відбулась презентація книжки "Ми були солдатами… і молодими"

Учасники: Олександр Дєдик, Олег Фешовець, Вікторія Дєдик, Михайло Слободянюк

21.09.2018


За словами авторів, їх твір адресований військовослужбовцям, волонтерам, дослідникам воєнної історії та усім, хто цікавиться військовою справою і вивчає вплив війни на життя. «Це єдина книжка, яка з позитивним почуттям описує війну, з любов’ю до тих, хто брав у ній участь», – відзначив Олег Фешовець.Читайте продовження тут.


Головна

Книжка «Ми були солдатами... і молодими» вперше опублікована українською

Євген ГУЦУЛ, журналіст

7.01.2019 

«Ми були солдатами... і молодими» належить до того неширокого кола книжок військової тематики, які роблять війни зрозумілими для пересічного читача. Таємниця такої зрозумілості, насамперед, зумовлена постатями авторів. Гаролд (Гел) Ґреґорі Мур — випускник Вест-Пойнту, ветеран війни у Кореї, командир, який мав за правило вирушати у бій першим, а повертатися останнім.
Читайте продовження тут.«МИ БУЛИ СОЛДАТАМИ... І МОЛОДИМИ»: В’ЄТНАМСЬКИЙ ТЕСТ НА РОСІЙСЬКУ ВІЙНУ

Костянтин Родик

13.10.2020

У фільмі Рендала Воллеса «Ми були солдатами» (2002) полковник Мур, що командує батальйоном десантників у першому бою В’єтнамської війни і якого переконливо грає Мел Ґібсон, промовляє, на перший позір, дивну, «психоаналітичну», сказати б, фразу: «Я не міг цю війну зупинити, тому мушу її зрозуміти». Кадровий офіцер — пацифіст?
Читайте продовження тут.

Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022