Солдат. Бойовий посібник військовослужбовця Новинка

Додаткова інформація

Код товару: 00345

Рік видання: 2024

Жанр: Мілітарна література

Вікові категорії: Доросла література

Ілюстрації: Кольорові та чорно-білі

Солдат. Бойовий посібник військовослужбовця
ЗБРОЙНІ СИЛИ ШВЕЦІЇ

Завантажити безкоштовно

«Бойовий посібник військовослужбовця» насамперед містить інструкції та поради щодо вашої поведінки на полі бою та поза ним. У деяких випадках книга також описує перебіг подій і дає передісторію діяльності підрозділу та ваших дій. «Бойовий посібник військовослужбовця» також містить певні положення щодо дій солдата, патруля та відділення в польових умовах, яких немає в інших виданнях збройних сил. «Бойовий посібник військовослужбовця» також розрахований на інструктора, який може використовувати його як допоміжний засіб у базовій підготовці солдатів і, певною мірою, у підготовці спеціалістів та підрозділів.
У книзі подано базові знання, якими повинні володіти всі солдати, незалежно від того, чи належать вони до армії, флоту чи авіації. Ви самі повинні відчувати часткову відповідальність за вивчення змісту. Тому книга створена для полегшення самостійного навчання.
Однак знання - це ще не все. Здатність чинити опір і перемогти противника в кінцевому підсумку залежить від вашої готовності витримати труднощі бою та вистояти, незважаючи на небезпеку для вашого життя, доки ви не вирішите поставлені перед вами завдання.

СПІЛЬНИЙ ІЗ ЗБРОЙНИМИ СИЛАМИ ШВЕЦІЇ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ПРОЄКТ
Поширити
Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн