Знижка на мілітарний бестселер

Книга генерал-лейтенанта ГАРОЛДА МУРА (1922‒2017) та військового журналіста ДЖОЗЕФА Л. ҐЕЛЛОВЕЯ (1941‒2021) під назвою МИ БУЛИ СОЛДАТАМИ… І МОЛОДИМИ (1992 рік) уже встигла стати справжньою класикою історичної та мілітарної літератури. Цей бестселер від New York Times зібрав армію шанувальників по всьому світу, а також численні схвальні відгуки як військових експертів, так і літературних критиків.


В основі сюжету — дії 1-го та 2-го батальйонів 7-го кавалерійського полку в БИТВІ У ДОЛИНІ Я-ДРАНҐ, першій великій битві 2-ї Індокитайської війни. Якщо битва на Соммі у Першій світовій започаткувала еру танків, то битва у долині Я-Дранґ випробувала вогнем теорію аеромобільних військ.


З 1993 року книга входить до переліку обов'язкового читання для курсантів Військово-морської академії США — майбутніх офіцерів Корпусу морської піхоти Сполучених Штатів.


У 2002 році видання екранізували: Рендалл ВОЛЛЕС, автор сценарію оскароносного «Хороброго серця», зняв фільм «Ми були солдатами» з Мелом ҐІБСОНОМ у головній ролі.


У Видавництві «Астролябія» книга українською мовою вийшла 2018 року в перекладі Вікторії ДЄДИК та за фахової редакції воєнних істориків Олександра ДЄДИКА та Олега ФЕШОВЦЯ і цього ж року була відзначена премією BOOK FORUM BEST BOOK AWARD у номінації Non-fiction на 25 Форумі видавців у Львові.


Ми хочемо, аби цю неперевершену оповідь прочитало якомога більше українців, а тому оголошуємо «Ми були солдатами… і молодими» книгою листопада у нашому Видавництві, адже саме в листопаді 1965 року й відбулася битва, якій присвячена ця книга.


Скористайтесь чудовою нагодою і придбайте цей бестселер за доброю ціною. Цілий місяць на книгу діятиме знижка 15% для всіх наших читачів. Додаткові 10% знижки отримають зареєстровані члени Клубу Видавництва «Астролябія» і ті, хто вступить до Клубу, оформлюючи замовлення. Книгу можна замовити тут.

Ваш кошик
Name Count Sum
If the cost of the order is 1000 UAH or more, shipping cost in Ukraine is covered by the Publishing House.
Total:
0.00 $