Серія легендарних військових підручників швейцарського військового експерта майора Ганса фон Даха вперше видається українською мовою

Ганс фон Дах (1927–2003) є найвідомішим швейцарським військовим теоретиком-тактиком. Його підручники вирізняються не лише добротним і дохідливим викладом тактичного навчального матеріалу, але й глибоким розумінням людської психіки, вмінням переконати в необхідності та виправданості боротьби за свободу за будь-яких обставин. Навіть тоді, коли супротивник значно потужніший! Саме це стало одним із основних мотивів для Видавництва «Астролябія» видати серію книг цього автора в умовах війни, яку веде проти нас сьогодні Росія. В серію входить найвідоміший твір Ганса фон Даха ― «Тотальний опір» (вже опублікований), а також його підручник «Техніка бою» (8 томів, готується до публікації).

Видання праць Ганса фон Даха українською мовою авторизоване розпорядником прав ― HVD Buchverlag S.F.Trade GmBH, Zürich 


УВАГА! Книги містять дієві збройні, бойові і захисні техніки, які, вочевидь, є небезпечними, а їх неправомірне застосування може мати серйозні наслідки і призвести до кримінального переслідування. Видання не слід передавати в руки особам, які ще не досягли 18-літнього віку

Узагальнений зміст книг «Тотальний опір» (2 частини) і «Техніка бою» (8 томів, з яких томи 1, 2, 4, 5, 6 ― у 2-х частинах кожен)

Оперативні, тактичні й технічні основи малої війни, її організація і ведення. Цивільний рух опору. Протидія операціям малої війни. Командування відділенням і взводом. Бойові дії у населеному пункті, лісі і горах, вночі і взимку. Боротьба за укріплення. Боротьба з переважаючими силами ворога. Відбиття диверсійних атак. Боротьба з танками на близькій віддалі. Боротьба з повітряним десантом. Напад і оборона. Організація оборонної позиції. Протитанкова і протиповітряна оборони. Застосування артилерії. Резерви. Постачання. Життя на позиціях. Ведення оборонного бою і його психологічні аспекти. Позиційні бойові дії. Інфільтрація. Боротьба за вузькі проходи. Руйнування. Стримування. Прийняття удару на головну позицію військ. Відступ. Ведення бою у ворожому оточенні. Ядерна зброя і тактика її застосування на полі бою. Наліт. Засідка. Напад. Загородження. Опорний пункт. Варта. Розвідка. Командир як приклад у бою. Міни. Вибухові пастки. Створення проходів. Табір. Пересування військ. Контрудар. Блокування незруйнованого мосту і вулиці. Маскування. Польові укріплення. Патрулювання і спостережні пости. Фронт і прифронтова зона. Розквартирування. Війська на марші. Санітарні війська в бою. Уніформа, оснащення і амуніція для бою.    

            
Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022