Перша аудіокнига Видавництва

Перша аудіокнига Видавництва

Сьогодні, 4 червня 2016 року, Видавництво «Астролябія» вперше пропонує Читачам аудіокниги. Першою з них є аудіо версія нашого нового видання ― українського перекладу роману Джозефа Конрада «Серце пітьми» (читає Володимир Михалевич). Книга записана у форматі mp3 (256 Kbps CBR, 44100 Hz Stereo, 32-bit). Загальний час звучання 5 год. 35 хв. Для зручного завантаження аудіофайли стиснуті архівом WinRar.

Замовити книгу можна тут. Услід за цією книгою у аудіо форматі читачам поступово стануть доступними й інші наші видання.

З правилами і технічними умовами користування аудіокнигами просимо ознайомитися тут.


Водночас знову звертаємося до наших Читачів із наполегливим проханням не вдаватися до несанкціонованого Видавництвом «Астролябія» розмноження і поширення наших аудіо- та електронних книг, адже це завдає значної шкоди як Видавництву, так і українському книжковому ринку загалом. Ми пропонуємо нашим читачам аудіо- та електронні книги за доволі низькою ціною, в універсальних форматах, а також без DRM, що має зробити ці книги доступними і легко зчитуваними на будь-яких пристроях. Це своєрідний експеримент із нашого боку. Продовження його залежатиме від Вашої, дорогий Читачу, відповідальної настанови і чесної поведінки.

 

З дружніми вітаннями,

Видавництво «Астролябія»

Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн