Серце пітьми

Серце пітьми Джозеф Конрад

Друковане видання (160 стор.)
Переглянути фрагмент 140 грн
Аудіокнига (MP3, WAV)
Прослухати фрагмент 30 грн
Google Play
(ePUB, PDF)
70.64 грн
Роман «Серце пітьми» (1902) всесвітньо відомого англійського письменника польського походження та вихідця з України Джозефа Конрада (1857–1924) сягає найглибших основ людського єства і, можливо саме через це, вважається одним із найвидатніших літературних творів ХХ століття. Його основною темою, як і інших творінь письменника, є нескінченна мандрівка західної людини світовими околицями. Бездомний, знекорінений моряк Марлоу винаймається шкіпером річкового пароплава у бельгійську торгову компанію з єдиним завданням: знайти у нетрях Конго її найуспішнішого агента — постачальника слонової кістки Курца, — який, з невідомих для Марлоу причин, став для компанії дуже «незручним». Але буденна для колоніальних часів мандрівка перетворюється у жахливу подорож до серця пітьми… Сюжет цього роману, але вже наповнений обставинами війни у В’єтнамі, ліг в основу кінематографічної драми Френсіса Копполи «Апокаліпсис сьогодні» (1979).

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00129

ISBN: 978-617-664-081-3

Рік видання: 2015

Жанр: Художня література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 смРецензії

    


"Безневинний" чар споглядання серця пітьми

Дмитро Бочаров11 лютого 2016 Не випадково «Серце пітьми» розпочинається епіграфом із Ніцше: «Коли ти довго вдивлятимешся у безодню, то також безодня загляне у тебе». Власне, цей епіграф вичерпно визначає подальший зміст роману – принаймні, у декількох вимірах.Читайте продовження тут.
 

 Костянтин Левін

28 лютого 2016


Джозеф Конрад. Серце пітьми

У 2015-му році з’явився український переклад однієї з класичних праць Джозефа Конрада – “Серце пітьми”. Книга, цікава не лише як художній твір, але також і як рясно цитована книга у постколоніальних студіях.

Читайте продовження тут.    


Євгеній Стасіневич

8 грудня 2015   

Джозеф Конрад, "Серце пітьми"

Ще один наріжний текст раннього модернізму – тим важливіший, що його автор був родом з "іншої" Європи (точніше – з Бердичева тоді ще Київської губернії), а вже англійським письменником він став за власним вибором, хоча й через примхи центральноєвропейської долі також; вийшло дуже по-модерністському. Джозефа Конрада (насправді Читайте продовження тут.


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022