СВЯТКУЙТЕ РІЗДВО З ВИДАВНИЦТВОМ «АСТРОЛЯБІЯ»!

До 20 січня 2024 року включно ви можете придбати наші книги зі знижкою до 60%!

У нас знайдете і дитячі та юнацькі твори, чудові романи для дорослої аудиторії, і книги з історії, психології, філософії, а також, звісно, військову літературу.

Це і книги Джона Толкіна — зокрема теплі «Листи Різдвяного Діда», «Гобіт» у різноманітних друкованих версіях, «Володар Перснів» і «Сильмариліон». Це і топові європейські підліткові трилери «Ереб» та «Секулум» Урсули Познанскі, що добре розважать ваших дітей, а водночас спонукатимуть до роздумів. Це і видані останнім часом книги ірландських авторів: «Зоря морів» Джозефа О’Коннора, «Серце на шарнірі» Донала Раяна, «Таємна троянда» Вільяма Єйтса, «Місто Боуган» Кевіна Баррі. Це і шедеври високої літературної класики, наприклад повне зібрання творів Катулла чи старогрецької жіночої поезії, найновіший переклад «Божественної комедії» Данте, вперше перекладені українською «Кентерберійські оповіді» Джеффрі Чосера чи роман Фрідріха Шіллера «Духовидець». Це і зразки найкращої європейської фантастики, як-от твори Яцека Дукая; і улюблені для багатьох з дитинства пригодницькі романи Карла Мая; і вишукана любовно-історична проза, наприклад «Любов сама» Лоранс Плазне чи «Чорний метелик» Джорджет Геєр.

«Астролябія» першою з-поміж українських видавництв почала спеціалізуватися на мілітарній літературі, і то ще з 2009 року. Тож у нас ви знайдете книги з серії «Бібліотека командира», що покликані сприяти обороноздатності нашої країни; і перше українське військове періодичне видання — Львівський мілітарний альманах «Цитаделя».
 
А ще — це унікальний коментований та ілюстрований український переклад «Мемуарів» маршала Фінляндії Карла Маннергейма, і вкрай важливі в історії психології класичні праці Карла Юнґа з фаховими коментарями, і сучасні твори з глибинної психології, як-от «Піклування про душу» Томаса Мура та «Історія гордині» Луїджі Дзої. Це і зібрання творів Фрідріха Ніцше, і ще багато чого іншого та не менш цікавого у паперовій та електронній формах.

Отож не втрачайте шанс поповнити свою бібліотеку чудовими виданнями!

Веселих вам свят і насолоди від читання!


Ваш кошик
Найменування Кількість Сума
Безкоштовна доставка замовлень на суму від 1000 грн на будь-яке відділення
Всього:
0.00 грн