Листи Різдвяного Діда

Листи Різдвяного Діда Джон Рональд Руел Толкін

Друковане видання (160 стор.)
Переглянути фрагмент 320 грн
Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда, провалившись крізь дах; як той Ведмідь розбив Місяць на чотири шматки, і через це Місячанин упав із неба в Дідів садок; як велися війни з полчищами капосних гоблінів, котрі жили в печерах під будинком. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00185

ISBN: 978-617-664-243-5

Рік видання: 2017

Жанр: Дитяча та юнацька література, Художня література

Вікові категорії: Дитяча література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 24×17 см

Ілюстрації: Кольорові

Подарункове видання


Рецензії


Листи, написані любов’ю

Автор: Влад Кіорсак

23.01.2018


Кожного року напередодні Різдва в дім Толкінів приходив конверт зі штампом Полярної пошти. Перші листи були коротенькими з привітаннями, а також відповіддю, хто ж такий той Різдвяний Дід, про якого питав у батька малий Джон.


Читайте продовження тут.

Міністр рекомендує. Що дивитися, читати та слухати в січні

Джон Рональд Руел Толкін. "Листи різдвяного діда". "Астролябія"

Автор: Євген Нищук

 10.01.2018


Книга "Листи різдвяного діда" – видання незвичне, воно зачаровує та переносить до дивного світу Різдвяного Діда та його помічників, втім залишається справжньою нон-фікшн літературою.

Це щоденники одного з найвидатніших письменників сучасності, який вів свої нотатки під час Другої світової війни і передав у них тонкий біль того часу.

Книга є збіркою реальних листів Толкіна, тобто Різдвяного Діда, до своїх дітей, які він писав їм протягом 23 років.


Читайте продовження тут.Різдвяні листи від Дж. Р. Р. Толкіна

Листи Різдвяного Діда. Дж. Р. Р. Толкін. Із малюнками Дж. Р. Р. Толкіна; за редакцією Бейлі Толкін; переклала з англійської Олена О’Лір. – Львів: Астролябія, 2017. – 160 с.

Автор: Марія Семенченко

05.01.2018


«Листи Різдвяного Діда» – це зібрані під однією обкладинкою реальні листи Джона Роналда Руела Толкіна, які він протягом 23 років писав своїм чотирьом дітям – Джону, Майклу, Крістоферу і Прісціллі. Листи надходили дітям від імені Різдвяного Діда (Father Christmas) і письменник сам їх ілюстрував. Тож, ця книжка показує нам Толкіна ще й як талановитого ілюстратора.


Читайте продовження тут.
Читомо — Культурно-видавничий проект Чому у Толкіна Різдвяний дід не всесильний, а війна поруч?

Автор:  Аліна Штефан

05.01.2018


«Листи різдвяного діда» Джона Роналда Руела Толкіна дещо виділяються серед святочних різдвяних історій. Можна навіть попри усі жанрові ознаки дорівняти їх до щоденникового нон-фікшну, а потім зовсім знахабніти, і поставити на одну полицю з «Щоденниками воєнного часу. 1939–1945» Астрід Ліндґрен, навіть якщо жоден літературний критик з цим не погодиться.


Читайте продовження тут.
5 книг, які допоможуть повірити в різдвяне диво

"Листи Різдвяного Діда", ​Дж. Р. Р. Толкін
(Л.: Астролябія)

Ігор Бондар-Терещенко

04.01.2018

Для дітей автора цієї збірки Різдвяний Дід був особою цілком реальною. Він не тільки приносив їм подарунки на Різдво, але й надсилав щороку листи з привітаннями та малюнками. У цих листах він описував свій будинок, своїх друзів і ті події, часом кумедні, а часом тривожні, які відбувалися на Північному полюсі. Перший лист прийшло в 1920 році, коли старшому синові автора, було три роки; відтоді листи приходили кожного Різдва, понад двадцять років поспіль, аж поки діти виросли.


Читайте продовження тут.
5 книжок, які створять настрій на зимові свята

Дж. Р. Р. Толкін. Листи Різдвяного Діда. – Л.: Астролябія

Ігор Бондар-Терещенко


04.01.2018

Для дітей автора цієї збірки Різдвяний Дід був особою цілком реальною. Він не тільки приносив їм подарунки на Різдво, але й надсилав щороку листи з привітаннями та малюнками. У цих листах він описував свій будинок, своїх друзів і ті події, часом кумедні, а часом тривожні, які відбувалися на Північному полюсі.


Читайте продовження тут.

На головну НВП`ять книжок, які створять новорічній настрій

Дж. Р. Р. Толкін. Листи Різдвяного Діда. – Л.: Астролябія, 2017

Ігор Бондар-Терещенко


29.12.2017

Цей автор відомий мільйонам читачів у всьому світі, а також ще більшій кількості любителів кіноепопей в стилі фентезі. За його книжками знято чимало шедеврів світового кіно, утім, далеко не все з творів потрапило на екрани. Крім того, культовий автор мав ще один талант -  він був турботливим батьком, який любив розповідати своїм дітям казки.

Читайте продовження тут.Читомо — Культурно-видавничий проект Сирні коники, Різдвяний дід і гуска: 14 свіжих книжок під ялинкуДжон Роналд Руел Толкін. Листи Різдвяного діда

Автор:  Христина Содомора

19.12.2017

Протягом понад двадцяти років дітям Толкіна приходили листи із Північного полюса від Різдвяного Діда. Іноді на листах кривим почерком можна було прочитати коментарі чи доповнення Білого Ведмедя. До листів часто додавалися малюнки, на яких були спроби зобразити бурхливе життя Діда з Ведмедем і всієї їхньої команди. Бо за рік там траплялося чимало пригод, а ще більше – халеп. Саме таким оригінальним способом Толкін творив ще один свій казковий світ – цього разу виключно для своїх дітей. Останні відповідали на листи, тож це була взаємна атракція.


Читайте продовження тут.
Penall «Листи Різдвяного Діда» ‒ казка завдовжки понад 20 років

Yuliya Honcharuk


18.12.2017


Навіть для тих, хто нічогісінько не читав з творчості Дж. Р. Р. Толкіна, його ім’я однаково відоме, а в уяві одразу починають метушитися різні гобіти, гобліни, ельфи… Та перш ніж відчинити двері в чарівний світ цих істот для дітей (і не тільки!) з усього світу, Джон Толкін подарував казку тривалістю понад 20 років своїм трьом синам і доньці.


Читайте продовження тут.Книга місяця...

Анастасія Герасимова

30 листопада 2017


Унікальна книжка, яку можна читати як казку, передивлятися як твір мистецтва й досліджувати як один з перших творів Толкіна. «Листи Різдвяного Діда» ‒ збірка, що вийшла вже після смерті письменника. Вона складається з листів, які Толкін під іменем Різдвяного Діда писав своїм дітям протягом 22 років (1920-1942). Ілюстрована авторськими малюнками, фотокопіями оригіналів, книжка ризикує стати фетишем для прихильників творчості класика фентезі.


Читайте продовження тут.Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022