Місто Боуган: Роман

Місто Боуган: Роман Кевін Баррі

Друковане видання (320 стор.)
Переглянути фрагмент 180 грн
Google Play
(ePUB)
98.90 грн
iBooks
(ePUB)
3.99 $
2053 рік, постапокаліптична Західна Ірландія. Логан Гартнетт, харизматичний лідер банди Стиляг, править містом Боуган уже не перший десяток років — і збирається правити ще бодай стільки ж. Але постають певні проблеми: його давній суперник повертається до міста після довгого вигнання, у злиденних панельках на півночі починає вимахувати кулаками банда-конкурент, та й власні підлеглі снують інтриги. Чи вдасться йому втримати владу або хоч голову на плечах? І чи є майбутнє в залюбленого у втрачене минуле міста Боуган, поділеного між кількома кланами?

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00208

ISBN: 978-617-664-128-5

Рік видання: 2019

Жанр: Художня література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см


Рецензії10 книг лютого

Анастасія Герасимова

05.02.2019

За сюжетом маємо постапокаліптичну дійсність, де нема автомобілів, люди, як колись давно, слухають радіо, а банди б’ються на ножах. Негласний володар міста ‒ Альбінос, він же Цибатий, він же Логан Гартнетт, втрачає могутність. Щоб зберегти її та затишшя у Боугані, він вдається до низки інтриг.

Читайте продовження тут.

Ірландський роман про містечко майбутнього, яким керують стиляги: рецензія на «Місто Боуган»

Юлія Дутка

02.04.2019

Перший досвід не завжди вдалий, та книжка, яка відкрила для мене явище ірландського роману, виявилась такою розкішною, що написати про неї адекватно, не перемережуючи текст вигуками «Ви не уявляєте, як це круто!» та «Кидайте все – читайте “Місто Боуган”», буде складно. 

Читайте продовження тут.14 книг, які викривають вади суспільства

Юлія Дутка

16.07.2019

Ірландія переживе апокаліпсис і переродиться. У 2053 році вона повернеться до листування та паперових газет, а головним транспортом буде трамвай (саме він визначатиме престижність районів). Містом Боуган на берегах однойменної ріки правлять стиляги – чудовий смак до одягу та жодних табу у жорстокості.

Читайте продовження тут.


“Місто Боуган”. Ностальгія за минулим

Роман Зарічний

25.04.2019

Кевін Баррі є відомим сучасним ірландським письменником, який у своєму творчому доробку має багато оповідань. Його асоціюють саме, як хорошого письменника в короткій прозі. Але також він написав кілька романів, один із яким, дякуючи видавництву «Астролябія» маємо змогу читати українською мовою. Цей роман отримав кілька нагород та був визнаний одним із кращим, що виходив із під пера ірландських письменників за останні роки.

Читайте продовження тут.Шалений Макс, гарні дівчата і Роналду: 5 книг, які захоплюють

Ігор Бондар-Терещенко

29.03.2019

Цей роман, поза всяким сумнівом, захопить нашого читача, і в першу чергу – любителів гостросюжетного психологічного чтива. За відгуками критиків, історія та харизматичні персонажі нагадують "Шаленого Макса" і "Банди Нью-Йорка", а також балади Боба Ділана і Тома Вейтса, а от атмосфера схожа на режисуру Серджо Леоне і Тарантіно.

Читайте продовження тут.


Книжкова полиця квітня: що цікавого почитати з новинок

Анна Майзель

18.04.2019

Квітень - другий місяць найромантичнішої пори року. Навесні душа розквітає і наповнюється новими фарбами. А тому цей період найбільш плідний для творчості і саморозвитку. Погодьтеся, ніщо так не допомагає вдосконалюватися, як книги, які дозволяють кожному зануриться в неймовірний світ уяви.

Читайте продовження тут.


Айзексон and Пітерсон: ТОП-5 книг, які варто прочитати у квітні

Михайло Курдюков

30.03.2019

Кожного місяця редакція RIA/20хвилин разом із консультантом Книгарні “Є” Олегом Пенішкевичем відбирає п’ять книжок, які, на його думку, варто прочитати. …Зміст книжок, що представлені у цій добірці не має між собою нічого спільного. Усі вони різні і, наприклад, біографію видатного Бенджаміна Франкліна ми ніяк не можемо прив’язати до видобутку бурштину на заході нашої країни. Довгі копирсання у сенсах життя звичайної людини не переплітаються з реаліями, у яких в майбутньому житимуть ірландські банди.

Читайте продовження тут.Нові трилери: 7 гостросюжетних головоломок Поринути у таємниці


Мороз по шкірі — чудовий спосіб нейтралізувати літню спеку. Для поціновувачів трилеру українські видавництва радо пропонують свіженькі книжки із різними «відтінками»: психологічними, містичними, кримінальними. От «Місто Боуган» Кевіна Баррі(«Астролябія») — постапокаліптичний трилер про війну банд Західній Ірландії 2053 року.

Читайте продовження тут.


Постапокаліпсис, Білий дім і життя Мессі – 5 книг, які були варті перекладу

Ігор Бондар-Терещенко

28.03.2019


У всіх книжках цього огляду вражають дві професійні якості. По-перше, це оперативність видавців, які стежать за виходом міжнародних бестселерів. По-друге, якість перекладу, завдяки якому невідомі, скандальні чи замовчувані теми стають більш доступні та зрозумілі для українського читача

Читайте продовження тут.Оксана Друбко

11.2019


Кевін Баррі "Місто Боуган" Взяла книжку, щоб відпочити від кривавого Середньовіччя Сапковського і втрапила в не менш криваві розбірки постапокаліптичної Ірландії. Недалеке майбутнє пережило не названу катастрофу, яка змінила світ.

Читайте продовження тут.


«Місто Боуган» – той випадок, коли твір відчуваєш

Ірина Зінченко

28.11.2019


Анотація натякає, що на тебе чекатиме купа бандитської різанини на рештках постапокаліптичного світу; що весь конфлікт зведено до війни банд; що розв’язкою буде відповідь на питання, хто переміг і отримав владу над містом Боуган. Анотація вводить в оману. Втім, чи купили б ви книгу, якби вам сказали, що це історія не про дії, а про настрої?

Читайте продовження тут.

Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022