Місто Боуган: Роман

Місто Боуган: Роман Кевін Баррі

Друковане видання (320 стор.)
Переглянути фрагмент 128 грн 160 грн
Google Play
(ePUB, PDF)
65.86 грн
iBooks
(ePUB)
3.99 $
2053 рік, постапокаліптична Західна Ірландія. Логан Гартнетт, харизматичний лідер банди Стиляг, править містом Боуган уже не перший десяток років — і збирається правити ще бодай стільки ж. Але постають певні проблеми: його давній суперник повертається до міста після довгого вигнання, у злиденних панельках на півночі починає вимахувати кулаками банда-конкурент, та й власні підлеглі снують інтриги. Чи вдасться йому втримати владу або хоч голову на плечах? І чи є майбутнє в залюбленого у втрачене минуле міста Боуган, поділеного між кількома кланами?

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00208

ISBN: 978-617-664-128-5

Рік видання: 2019

Жанр: Художня література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см


Рецензії

The Village

10 книг лютого

За сюжетом маємо постапокаліптичну дійсність, де нема автомобілів, люди, як колись давно, слухають радіо, а банди б’ються на ножах. Негласний володар міста ‒ Альбінос, він же Цибатий, він же Логан Гартнетт, втрачає могутність. Щоб зберегти її та затишшя у Боугані, він вдається до низки інтриг.
Читайте продовження тут.
Ірландський роман про містечко майбутнього, яким керують стиляги: рецензія на «Місто Боуган»

Юлія Дутка

02.04.2019

Перший досвід не завжди вдалий, та книжка, яка відкрила для мене явище ірландського роману, виявилась такою розкішною, що написати про неї адекватно, не перемережуючи текст вигуками «Ви не уявляєте, як це круто!» та «Кидайте все – читайте “Місто Боуган”», буде складно. 
Читайте продовження тут.

Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2020