Ереб: Трилер

Ереб: Трилер Урсула Познанскі

Друковане видання (512 стор.)
Переглянути фрагмент 230 грн
Google Play
(ePUB, PDF)
129.98 грн
iBooks
(ePUB)
4.99 $
Спершу Ніка дивує раптова зміна поведінки і таємничість деяких його однокласників, але нарешті він і сам опиняється в просторі загадкової комп’ютерної гри «Ереб». Бо ж завдання і квести не просто стають дедалі складніші — деякі, безглузді на перший погляд, треба виконувати в реальному лондонському житті, а за вправність «Ереб» здійснює навіть невисловлені Нікові бажання, він знає його друзів, його симпатії і навіть страхи. Але якщо програєш, то остаточно — повернення в гру немає. То чи можна заради гри переступити власне сумління, втратити друзів? Де межа між віртуальним світом і реальним? Що стоїть за «Еребом»: містика чи не знана досі технологія? На ці запитання читач знайде відповідь разом з шістнадцятирічним Ніком Данмором.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00207

ISBN: 978-617-664-159-9

Рік видання: 2019

Жанр: Дитяча та юнацька література, Художня література

Вікові категорії: Дитяча література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см


Рецензії
Головна

Гра vs Реальність

Богдан Пастух

09.01.2019


Бунт, соціальний протест, виклик тепер стають для школяра зайвою витратою сил, яку ніхто і ніколи не оцінить. Нудна одноманітність звичайного плину життя, яке очима підлітка вимірюється лиш «часом-тепер», завжди штовхала його на виклик надокучливим будням, на пошуки пригод, якими би ці пригоди не здавалися божевільними в оцінці дорослих. І цю юнацьку природу годі змінити.

Читайте продовження тут.
Зайти чи піти геть

Олена Рижко

28.03.2019


Роман зацікавив мене з двох причин. По-перше, це література для підлітків, що становить собою предмет моїх професійних студій. А, по-друге, центральною темою тут є комп’ютерна ігрова залежність і її наслідки, що корелює з моєю основною темою як письменниці, оскільки я пишу передусім про людські взаємини в добу технологій, зокрема про загрози для підлітків, які чаїть у собі Мережа.

Читайте продовження тут.


Гра в реальність

Анжела Дмитрів

16.12.2018


«Ереб» Урсули Познанскі – це саме те, що було мені зараз потрібно. Цей роман опинився в моїх руках у той час, коли відбулося наше «зіткнення» з «блогерами», які не зовсім чітко усвідомлюють наслідки своїх захоплень.

Читайте продовження тут.


Літературний дайджест

ТОП-5 епатажних книг, які вас вразять

16.03.2019


Епатажу, екзотики, оригінальності книг ніколи не бракувало в літературі, але їхня сьогоднішня актуальність свідчить про більш глибоку кризу, ніж просто авторське бажання скандалу заради популярності.

Читайте продовження тут.Мастрід місяця: що читали автори блогу в липні

Сергій Завалко

05.08.2019


Цікавий підлітковий трилер. Очима головного героя можна поглянути і на гру, і на реальне життя. Книга буде цікавою геймерам і всім, кого захоплюють віртуальні розваги. Всі вони дізнаються, наскільки важливо вміти вчасно зупинитися. В іншому випадку, можна зламати життя, і не тільки своє.

Читайте продовження тут.Десять кращих зарубіжних книжок 2019 року

Ігор Бондар-Терещенко

27.12.2019


Більшість книжок цього огляду – сучасні літературні сенсації, світові бестселери, а також нарешті перекладена культова класика. За жанром так само маємо неабияке розмаїття – любовна драма і психологічний трилер, історичний детектив і бойовик про майбутнє.

Читайте продовження тут.


Урсула Познанскі «Ереб»: грань між віртуальним та реальним світом

Сергій Завалко

18.10.2019


Комп’ютерні ігри – болюча тема для батьків. В епоху передових технологій поринути у віртуальний світ нескладно, тим паче дітям, які відкриті для всього нового. Та якщо дуже захопитися, ігри можуть викликати залежність. Саме про це роман Урсули Познанскі «Ереб» (видавництво «Астролябія»).

Читайте продовження тут.


Гітлер і вампіри. П'ять незвичайнихкниг березня

Ігор Бондар-Терещенко

17.03.2019


Незвичайність книжок цього огляду – в «незручності» тем, які в них розглядаються. А насправді – їхній загадковості, авантюрності, суб’єктивності. Утім, майже все в цих історіях має реальну основу.

Читайте продовження тут.


Якщо у тебе є книга, ти ніколи не будеш самотнім

Kishko

07.03.2019


7  березня 2019 року у Долинянському НВК відбулася зустріч з Богданом Пастухом – головним редактором видавництва «Астролябія». Учні, які писали відгуки на сайті видавництва, отримали у подарунок по книзі «Ереб» Урсули Познанскі.

Читайте продовження тут.Віта Макарик

05.2019


Трохи моторошної віртуальної реальності на ніч? ;) . "Ереб" Урсули Познанскі від Видавництва "Астролябія" - це дуже кльовий young-adult технотрилер про захопливу, таємничу і небезпечну комп'ютерну гру, яка перетікає у реальність.

Читайте продовження тут.

Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022