Ереб: Трилер

Ереб: Трилер Урсула Познанскі

Друковане видання (512 стор.)
Переглянути фрагмент 180 грн
Електронна версія
(ePUB, PDF)
78.48 грн
Спершу Ніка дивує раптова зміна поведінки і таємничість деяких його однокласників, але нарешті він і сам опиняється в просторі загадкової комп’ютерної гри «Ереб». Бо ж завдання і квести не просто стають дедалі складніші — деякі, безглузді на перший погляд, треба виконувати в реальному лондонському житті, а за вправність «Ереб» здійснює навіть невисловлені Нікові бажання, він знає його друзів, його симпатії і навіть страхи. Але якщо програєш, то остаточно — повернення в гру немає. То чи можна заради гри переступити власне сумління, втратити друзів? Де межа між віртуальним світом і реальним? Що стоїть за «Еребом»: містика чи не знана досі технологія? На ці запитання читач знайде відповідь разом з шістнадцятирічним Ніком Данмором.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00207

ISBN: 978-617-664-159-9

Рік видання: 2019

Жанр: Дитяча та юнацька література, Художня література

Вікові категорії: Дитяча література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 смРецензії
Головна

Гра vs Реальність

Автор: Богдан Пастух

09.01.2019


Бунт, соціальний протест, виклик тепер стають для школяра зайвою витратою сил, яку ніхто і ніколи не оцінить. Нудна одноманітність звичайного плину життя, яке очима підлітка вимірюється лиш «часом-тепер», завжди штовхала його на виклик надокучливим будням, на пошуки пригод, якими би ці пригоди не здавалися божевільними в оцінці дорослих. І цю юнацьку природу годі змінити.

Читайте продовження тут.Зайти чи піти геть

Олена Рижко

28.03.2019

Роман зацікавив мене з двох причин. По-перше, це література для підлітків, що становить собою предмет моїх професійних студій. А, по-друге, центральною темою тут є комп’ютерна ігрова залежність і її наслідки, що корелює з моєю основною темою як письменниці, оскільки я пишу передусім про людські взаємини в добу технологій, зокрема про загрози для підлітків, які чаїть у собі Мережа.
Читайте продовження тут.

Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2019