Зоря морів. Прощання зі старою Ірландією

Зоря морів. Прощання зі старою Ірландією Джозеф О’Коннор

Друковане видання (608 стор.)
Переглянути фрагмент 270 грн
Google Play
(ePUB, PDF)
109.23 грн
iBooks
(ePUB)
4.99 $
Iсторико-кримінальний роман, світовий бестселер, який здобув чимало премій і нагород. Сюжет його розгортається важкої зими 1847 року, коли пасажирський корабель «Зоря морів» відплив до Нью-Йорка з Ірландії, яку роздирали беззаконня і жахливий голод. На борту — сотні втікачів. Серед них — служниця з фатальною таємницею, банкрут-землевласник, журналіст, укладач балад, а також інші пасажири, яких невідступно переслідують біди полишених домівок. Усі вони наважилися переплисти океан у пошуках нової батьківщини. Усі пов’язані між собою тісніше, ніж можуть собі уявити, а кораблем шастає убивця, що вичікує слушної нагоди.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00290

ISBN: 978-617-664-206-0

Рік видання: 2021

Жанр: Художня література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см

Ілюстрації: Чорно-білі


Рецензії

Джозеф О’Коннор: «Письменник творить звуки, але на мелодію їх перетворює читач»

30.09.2021

Зоря морів. Прощання зі старою Ірландією» побачила світ 2004 року. Цей роман сучасного ірландського письменника Джозефа О’Коннора став світовим бестселером, книгою номер один у Великій Британії та Ірландії, зібрав колекцію престижних літературних премій, зокрема премію Hennessy і Sunday Tribune «Зала слави» та літературну премію газети Irish Post; потрапив до щорічного престижного списку Нью-Йоркської публічної бібліотеки «Книги, які варто запам’ятати». Цього року «Зоря морів» вийшла українською мовою у Видавництві «Астролябія» у чудовому перекладі Ярослави Стріхи.

У рамках Книжкового Арсеналу відбулась онлайн-розмова з Джозефом О’Коннором — перекладачі видавництва «Астролябія» і літературознавці Олена О’Лір, Ольга Демиденко та Ярослава Стріха побесідували з письменником про його книги і загалом про ірландську літературу. Ми відібрали для вас найцікавіші фрагменти бесіди.

Читайте продовження тут.Незручна правда у привабливій обгортці

Святослав Костюк

17.02.2022

Джозеф О’Коннор наважився взяти на себе місію не лише розповісти про голод за посередництвом художнього роману, а й акцентувати на численних моментах історії, незручних як для Великої Британії, так і нинішньої Ірландії.
«Зоря морів» — це старий корабель, одне із сотень суден, що перевозять ірландських пасажирів через Атлантику в Америку в останні місяці страшного 1847 року. «Зоря морів» — це тогочасна Ірландія в мініатюрі, блискуча ілюстрація соціально-економічних конфліктів середини 1800-х років. Безперервні смерті пасажирів нижньої палуби, які тікають від голоду в пошуках кращого життя, і водночас гулянки, музика та смачна їжа на верхній палубі серед пасажирів першого класу.

Читайте продовження тут.Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022