Культурний комплекс Кукутень–Трипілля та його сусіди. Збірка наукових праць пам’яті Володимира Круца

Культурний комплекс Кукутень–Трипілля та його сусіди. Збірка наукових праць пам’яті Володимира Круца За редакцією Олександра Дяченка, Франческо Менотті, Сергія Рижова, Катерини Бунятян і Славоміра Кадрова

Книжку присвячено пам’яті Володимира Круца, роботи якого із кукутень-трипільської проблематики стали надбанням світової археології.
Збірка містить статті англійською, польською, російською та українською мовами, які охоплюють період неоліту – доби бронзи у Південно-Східній та Центральній Європі. В роботах дискутується розвиток населення кукутень-трипільського культурного комплексу, його етнічна структура, феномен поселень-гігантів, господарство «кукутень-трипільців» у взаємозв’язку з навколишнім середовищем, а також загальні проблеми інтерпретації археологічного матеріалу. Особливу увагу приділено взаємним зв’язкам давнього населення Центральної та Південно-Східної Європи, хронології трипільських пам’яток, структурі неолітичних та енеолітичних поселень, житлобудуванню та ритуальному руйнуванню споруд, поховальному обряду давніх суспільств. Результати останніх польових досліджень поєднано з переосмисленням уже відомих матеріалів.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00117

ISBN: 978-617-664-060-8

Рік видання: 2015

Жанр: Археологія

Вікові категорії: Доросла література

Розміри: 24×17 смСуміжні книги
Рецензії


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022