Мільйон перший. Джохар Дудаєв

Мільйон перший. Джохар Дудаєв Алла Дудаєва

Головною темою книги Алли Дудаєвої «Мільйон перший», присвяченої її чоловікові — першому президенту Чеченської Республіки Ічкерія Джохару Дудаєву, є боротьба чеченського народу за свою Свободу, символом якої він став.
Це не лише щоденник, у якому фіксуються події часів здобуття незалежності й першої російсько-чеченської війни. Це й історико-філософський екскурс, який розкриває душу чеченського народу, пояснює витоки безпрецедентної мужності у боротьбі за свою землю.
У книзі Алли Дудаєвої, написаної на початку 2000-х років, розкриваються методи й механізми дій агресора, який прийшов і на українську землю — Кремля, російської «партії війни» та її спецслужб. Методи інформаційної війни, пропаганди, військових дій не міняються десятиліттями: це проявилося і у війнах на Кавказі, й нині в Україні. Чеченський досвід у боротьбі з російським агресором є надзвичайно цінним — зважаючи на жорстокий реакціонізм, інспірований і всіляко підтримуваний Росією, який панує зараз у Чечні. Саме тому нині у рядах Збройних захисників так багато чеченців. Тому що ворог у нас один.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00177

ISBN: 978-617-7142-19-4

Рік видання: 2016

Жанр: Історія

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: М'яка

Розміри: 23×16 см

Ілюстрації: Кольорові та чорно-біліСуміжні книги
Рецензії


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022