Піщана Гора Йоанна Батор
До шахтарського містечка на заході Польщі збігаються заплутані стежки доль людей, повиштовхуваних із своїх домівок війною. Кожен по своєму сподівається на свою частку щастя на новому місці: хтось намагається знайти скарби колишніх мешканців міста, а хтось ― сягнути висот шахтарської кар’єри, одні пов’язують зміни у своєму житті зі щасливою зустріччю з якимсь чужинцем, а інші ― з перефантазовуванням свого минулого, вклеюючи власні фото до чужого сімейного альбому. Та всіма ними невидимо керує, протягом десятиліть водячи манівцями, болісний спадок поколінь, що сягає своєї кульмінації у Домініці, якій, імовірно, таки вдасться відкрити двері до нового життя…
Додаткова інформація
Код товару: 00125
ISBN: 978-617-664-065-3
Рік видання: 2015
Жанр: Художня література
Вікові категорії: Доросла література
Обкладинка: Тверда
Розміри: 20×13 см
Суміжні книги

Духовидець. Із записок графа фон О**.
Фрідріх Шіллер
160 грн
78.92 грн
2.99 $

Гобіт, або Мандрівка за Імлисті гори. Ювілейне ілюстроване видання.
Джон Рональд Руел Толкін
350 грн

В краю невірних.
Яцек Дукай
260 грн
131.53 грн
4.99 $

Сер Ґавейн і Зелений Лицар, а також Перлина і Сер Орфео.
Джон Рональд Руел Толкін
280 грн

Небеса.
Пія Лейно
180 грн
109.23 грн
3.99 $

Дзеркало смерті.
Міґель де Унамуно
180 грн
81.92 грн
3.99 $
Рецензії
Жінки в пісках
Ганна Улюра
17 травня 2016
Діди гарують, батьки розкошують, онуки жебрають. Цей старий дотеп чудово ілюструє динаміку і конфлікт генерацій. Відповідно до жанрових вимог сімейного роману ця тріада, либонь, звучатиме уже так: діди роблять таку-сяку культурну революцію або стають її жертвами, батьки чинять опір новоствореній системі або сприяють її розростанню, онуки оплакують розлите молоко і блукають серед отриманих у спадок руїн.
«Піщана Гора» Йоанни Батор: яскравий роман про безбарвне місто
Богдана Романцова
24 березня 2016
ХХІ століття – це час творів про жінок. У кожному третьому (якщо не другому) романі європейські автори осмислюють досвід буття жінкою. Буття-як-іншої, буття-як-себе, буття-як-чужої, буття-як-сестри. Реабілітована тілесність, реабілітована ідентичність, спроби вийти за межі або навпаки, бажання окреслити власні межі, повернення до витоків і рух вперед – ось основні теми, до яких звертаються і Ельфріда Єлінек, і Жанна Слоньовська і Катя Петровська, і всі, хто «на слуху» у сучасного освіченого читача.
Читайте продовження тут.
Йоанна Батор. Піщана гора (Joanna Bator, Piaskowa Góra).
Інна Золотар
1 лютого 2016
Важко писати про те, від чого втікаєш, що болить, і що хочеться забути... Можливо саме тому в сучасній українській літературі практично не зустрічала твори про буденне життя повоєнної України, про побут тих численних шахтарських містечок, про всі "радощі" розвинутого соціалізму з його медициною, житловими питаннями, післявоєнними переселеннями, дефіцитом, і суспільством, яке цементується страхом, соромом і почуттям провини, і мріями, що колись заживем... Ми сиділи в цьому довше, і УСРС, насправді, валиться тільки зараз, тому нам ще так не пишеться...
Читайте продовження тут.