Повстанськими стежками Жидачівського краю. Підрозділи, бункери, криївки, бої...

Повстанськими стежками Жидачівського краю. Підрозділи, бункери, криївки, бої... Данилишин О. В.

В основу книги покладені події і факти національно-визвольної боротьби, що стосуються одного лише Жидачівського краю Львівської області. Ці матеріали автор почерпнув із власної пам’яті — як учасника визвольних змагань і в’язня радянських таборів, зі спогадів учасників і свідків тих подій, з архівних документів та інших джерел.
У книзі охоплено увагою понад 2500 осіб — членів ОУН, вояків УПА та інших жертв, котрі зі зброєю в руках полягли за свободу на полі бою або ж були страчені – повішені, закатовані чи розстріляні — без суду і слідства від рук «коричневих» або «червоних» окупантів.
Вміщено 250 світлин учасників тих подій, спогади і публіцистичні нариси про визвольну боротьбу краю, про терор каральних органів, про спецпідрозділи НКВС, які під маскою служби безпеки УПА тероризували український національно-визвольний рух.
На мапі населених пунктів і лісових масивів позначено понад 100 криївок і сховищ різного типу, підпільні друкарні, а також місця, де відбулося близько 100 боїв проти німецьких та російських окупантів.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00262

ISBN: 978-617-664-192-6

Рік видання: 2020

Жанр: Історія

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 25×18 см

Ілюстрації: Чорно-біліСуміжні книги
Рецензії


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022