Мир у війні: роман

Мир у війні: роман Міґель де Унамуно

Друковане видання (480 стор.)
Переглянути фрагмент 190 грн
Google Play
(ePUB, PDF)
129.98 грн
iBooks
(ePUB)
4.99 $
Мир, як пише Міґель де Унамуно-і-Хуґо (1864–1936), проростає з боротьби за життя, а війну можна зрозуміти й виправдати в осерді істинного та глибокого миру. Значення ці парадоксальні, на перший погляд, слова набувають власне у цьому романі, першому (1897) у творчості відомого іспанського письменника-філософа. Подіями, що лягли в основу сюжету, була остання карлістська війна, а також, зокрема, облога Більбао, яку пережив і запам’ятав, ще бувши дитиною, сам автор. Звідси й точність опису життя простих біскайців, їхньої самобутності і світогляду. Але конфлікт роману розгортається не тільки між карлістами і лібералами, а й між містом і селом, між землеробами і торговцями, між релігійно-суспільними правилами і поривами плоті. А понад усім цим — пошук миру, і насамперед — із самим собою.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00228

ISBN: 978-617-664-190-2

Рік видання: 2019

Жанр: Художня література, Мілітарна література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 20×13 см

Ілюстрації: Чорно-білі


Рецензії

Головна

Цавет танем по-іспанськи

Богдан Пастух

20.10.2019


Це розповідь, фабула якої втягує в себе величезний пласт історії, що стосується третьої Карлістської війни в Іспанії та оборони міста Більбао. Та не війна, зрештою, тут є основним пунктом спостереження, вона лиш виступає каталізатором людських душ, що докладно вивчає їх автор у своєму романі. Війна розвиває та розганяє швидкість внутрішнього росту людини, робить її нечутливою до зайвих речей, створює зовсім інші напрямки роздумувань про життя та смерть.

Читайте продовження тут.

10 книг жовтня

Анастасія Герасимова

09.10.2019


І щоб трохи додати ваги нашій невимушеній добірці новинок художньої літератури, звернемося до класики. Міґель де Унамуно ‒ іспанський філософ, письменник, громадський діяч, який за свої погляди опинився на засланні.

Читайте продовження тут.


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022