Співанки, посіяні горами

Співанки, посіяні горами Микола Негрич

«Співанки, посіяні горами» - це збірка славнозвісних гуцульських коломийок, обрядових і побутових пісень, народного мудрослів'я, а також рецепти призабутих гуцульських страв і випічки, які записав та упорядкував виходець із березівського роду Микола Негрич.
Співанки, весільні та колискові пісні, гаївки та щедрівка, які увійшли до праці, притаманні чотирьом спорідненим селам Косівщини: Березову Нижньому, Березову Середньому, Березову Вижньому та Бані-Березову.
Крім записаних, до збірки увійшли й твори народних авторів-односельців Миколи Негрича, які доповнили колорит весільних пісень та гуцульських співанок і вже давно стали народними. Книгу також доповнюють авторські весільні пісні та коломийки, у яких поет виражає любов до свого краю, оспівує стосунки між чоловіком і жінкою, відкриває душу, аналізує прожиті роки, торкаючись особистого. Не оминув автор і політичної ситуації, яка в останній час склалася на Україні. Більшість його коломийок насичена дотепним гумором. Можливо, деякі з них колись також стануть народними.
Читач матиме можливість ознайомитися не тільки зі змістом, але й мелодіями коломийок, весільних і колискових пісень, гаївок та щедрівки, які записані на аудіо-диску, що додається до книги, отримає задоволення, насолоджуючись приготуванням призабутих гуцульських страв та випічки.
Збірка «Співанки, посіяні горами» - це вагомий внесок в естетичне виховання людей і розвиток нашої культури.
Видання адресоване музикознавцям, музикантам, фольклористам, етнографам, керівникам аматорських художніх колективів, гуцульській молоді, домашнім господиням - усім, хто цікавиться словом, піснею, звичаями, обрядами, традиціями та кулінарією Березовів, цього куточка Косівщини, прекрасного гірського краю.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00137

ISBN: 978-966-8657-88-7

Рік видання: 2011

Жанр: Поезія

Вікові категорії: Доросла література

Розміри: × смРецензії


Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022