З жінками по-доброму не можна. Ірландський роман Саллі Мари

З жінками по-доброму не можна. Ірландський роман Саллі Мари Ремон Кено

Друковане видання (256 стор.)
Переглянути фрагмент 150 грн
Google Play
(ePUB)
93.25 грн
iBooks
(ePUB)
2.99 $
Жінка на кораблі — бути лихові. А що вже казати про забарикадоване поштове відділення ще британського Дубліна, коли його захопили готові віддати життя за свободу Ірландії повстанці, а у вбиральні тим часом зачаїлася юна британська поштарка? Без неї усе було б просто: відважні ірландські хлопці стріляли б по британцях і так прокладали б собі дорогу до слави... Але тепер їхнім іменам не місце на шпальтах світової історії, а — на сторінках містифікації Ремона Кено (1903–1976), письменника, перекладача, есеїста, члена Ґонкурівської академії.

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00210

ISBN: 978-617-664-158-2

Рік видання: 2019

Жанр: Художня література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: Тверда

Розміри: 17×12 см


Рецензії
Головна

Між Еросом та Танатосом

Богдан Пастух

05.04.2019

Героїчна боротьба ірландців за свою незалежність, їхня непоступливість, відчайдушність та винахідливість не може не заворожувати. У різних видах мистецтва ‒ від поезії до кінематографу ‒ створено цілу шерегу сильних творів. Чого вартують лиш фільми режисера Стіва МакКвіна «Голод» чи Кена Лоача «Вітер, що гойдає верес», поема Вільяма Батлера Єйтса «Великдень 1916 року»… У згаданих творах напруга почуттів, рваний ритм життя, яке в певних героях не втримується і все ж рветься, робить їх дуже діткливими, по-серйозному великими.

Читайте продовження тут.Що читали автори блогу у вересні

Юлія Дутка

02.10.2019

І трохи легкого чтива «З жінками по-доброму не можна. Ірландський роман Саллі Мари» Ремона Кено – про те, як мужня англійка може дати відсіч ірландським бунтівникам. Як вона це робить… Історична містифікація, яка створює атмосферу, але не дає до кінця повірити в себе.

Читайте продовження тут.Юлія Довгун

01.2019


Ділюся прочитаним ще з минулого року. «З жінками по-доброму не можна» Ірландський роман Саллі Мари, Ремон Кено, вид-во @astrolabepublishing. Цікавий і трохи грубуватий роман, який точно сподобається тим, хто любить ірландський ель і менталітет ірландців.

Читайте продовження тут.Оксана Думанська

14.04.2019

Чи й справді із жінками не можна "по-доброму"? Нове видання "Астролябії" — не оминіть. Великий дотепник і вигадник Ремон Кено, певно, вбачав у літературі інтелектуальну й словесну гру, а не просто сюжети, наповнені епізодами, до того ж уже апробовані мало чи не до нашої ери.

Читайте продовження тут.

Owl's Bookshelf

25.07.2019

Ви любите дивний гумор та гру автораз читачем? Тоді «З жінками по-доброму не можна. Ірландський роман Саллі Мари» РемонаКеносаме для вас.

Читайте продовження тут.

Андрій Омельницький

23.04.2019

Жінка як прихована зброя (позиція читача)
Чарльз Буковскі устами Генрі Чинаскі в одному зі своїх романів зазначив, що чимало хороших чоловіків опинилися під мостом через жінку. Справді, з жінками по-доброму не можна. Саме такого висновку доходять герої роману Ремона Кено.

Читайте продовження тут.

10 книг квітня. Найцікавіші новинки місяця українською

Анастасія Герасимова

04.04.2019

Ще з передмови автор починає гру з читачем, містифікацію, розповідаючи про книжку як про твір іншої людини — сором’язливої і непоказної Саллі Мари, яка «дуже рано вийшла заміж». Вона нібито передала свій твір для перекладу французькою, адже авторську версію Дублінського повстання 1916 року навряд видали б в оригіналі.

Читайте продовження тут.


5 нових книг, які ви прочитаєте на одному подиху

Ігор Бондар-Терещенко

21.03.2019

Цей роман – велика літературна містифікація, що має цілком детективну історію. Будучи виданий у 1947 році відомим французьким письменником, він лише у 1960-х здобув справжнє авторство, увійшовши до скарбниці світової літератури. За сюжетом, що нагадує абсурдистську п'єсу в стилі французьких сюрреалістів, описується Дублінське повстання 1916 року…

Читайте продовження тут.


Рафіновані: 7 книжкових новинок для поціновувачів

Тетяна Гордієнко

04.06.2019

Що читати тим, хто шукає чогось непересічного? Цікаво, як Кено, мовний експериментатор та у свого часу член Гонкурівської академії, зазвучить українською? Роман 1947 року розповідає про повстання у ще британському Дубліні.

Читайте продовження тут.


Казки, жінки і "столичні" трупи. П'ять книг, які вас вразять

Ігор Бондар-Терещенко

23.03.2019


Вражає у першу чергу в цих книжках навіть не те, що багато чого з всесвітньої чи локальної історії ми не знали, або знали не зовсім так.

Читайте продовження тут.

Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022