Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного. Частина 1

Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного. Частина 1 Ганс фон Дах

Друковане видання (168 стор.)
Переглянути фрагмент 160 грн
Google Play
(ePUB)
82.32 грн
ПОСИЛАННЯ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗНАХОДИТЬСЯ НИЖЧЕ

Легендарна книга швейцарського воєнного експерта майора Ганса фон Даха є чудовим посібником, метою якого є навчити, як перемагати навіть тоді, коли супротивником є, здавалося б, непереможна і суттєво переважаюча військова потуга. Автор розкриває моральні засади, стратегічні цілі, тактику і бойові техніки т. зв. малої війни. Вихідним принципом служить переконання, що боротьба за свободу не завершується навіть після нищівної поразки у регулярній війні, навіть після цілковитого розгрому армії. Із надзвичайною ясністю розкриваються принципи організації руху опору, створення формацій малої війни, забезпечення їх зброєю, боєприпасами, харчами, здійснення диверсій, засідок, методи протидії каральним заходам ворога тощо. Книга проілюстрована численними рисунками автора, які, зображаючи зразки бойових акцій та технік опору, значно полегшують засвоєння матеріалу.

УВАГА! Книги містять дієві збройні, бойові і захисні техніки, які, вочевидь, є небезпечними, а їх неправомірне застосування може мати серйозні наслідки і призвести до кримінального переслідування. Видання не слід передавати в руки особам, які ще не досягли 18-літнього віку

Поділитися

Додаткова інформація

Код товару: 00093

ISBN: 978-617-664-245-9

Рік видання: 2022

Жанр: Мілітарна література

Вікові категорії: Доросла література

Обкладинка: М'яка

Розміри: 20×13 см

Ілюстрації: Чорно-білі


РецензіїНарод, який хоче миру, має вміти себе захистити!

Прес-служба народного депутата України Романа Ілика

14 жовтня 2014

Це посібник, написаний з метою навчити як перемагати навіть тоді, коли супротивником є суттєво переважаюча військова потуга.

Читайте продовження тут.Ганс фон Дах: Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного

19 жовтня 2014

17 жовтня 2014 року в Національному університеті “Львівська політехніка” в межах авторського проєкту народного депутата України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Ірини Фаріон відбулася презентація книги Ганса фон Даха “Тотальний опір. Інструкція з ведення малої війни для кожного” та зустріч із науковим редактором цього видання, директором видавництва “Астролябія” Олегом Фешовцем.

Читайте продовження тут. Українці активно купують книгу про ведення партизанської війни

Ірина Стельмах

05 березня 2015     

Львівське видавництво «Астролябія», що віднедавна спеціалізується на мілітарній літературі, випустило дві частини найвідомішої книги зі стратегії і тактики партизанської війни майора швейцарської армії Ганса фон Даха під назвою «Тотальний опір: інструкція з ведення малої війни для кожного». За перші місяці після появи на книжкових прилавках український переклад видання опинився в числі найбільш продаваних. 

Читайте продовження тут.       

     "Тотальний опір у контексті партизанської літератури"

Дмитро Мамчур


  2 червня 2015

Партизанська війна, мала війна, війна «гібридна». Ці слова за більш ніж за рік міцно увійшли в наш читацький лексикон. А де «нові» слова — там і відповідні тексти. Література. «Свій» читач. Однією з «перших ластівок» у списку новітньої «партизанської» літератури стала книга «Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного» швейцарського воєнного експерта майора Ганса фон Даха (1927-2003), видана «Астролябією» у Львові.

Читайте продовження тут.У Луцьку презентували «небезпечну» книгу

9 жовтня 2014

Книга Ганса фон Даха «Тотальний опір» є прийдешньою небезпекою для кожного окупанта, адже вчить, як ефективно організувати підпільний опір. Презентована робота майора швейцарської армії містить практичні поради, тому її не радять читати неповнолітнім.

Читайте продовження тут.У Тернополі презентували видання "Тотальний опір"

23 жовтня 2014

17 жовтня 2014 року в Тернополі у приміщенні актового залу Галицького коледжу імені В’ячеслава Чорновола з ініціативи Тернопільської міської організації ВО "Свобода", молодіжних громадських організацій "Сокіл" і "Студентська Свобода" відбулася презентація книги майора Ганса фон Даха "Тотальний опір".

Читайте продовження тут.Усі права застережені © Видавництво «Астролябія», 2022